Strony (4):    1 2 3 4   
JuraS   19-12-2015, 11:28
#21
Karola napisał(a):No no widzę, że dwa dorodne sumy postanowiły wypłynąć z ukrycia na żer. Dobrze, że dzisiaj śledzik to może uda się chapsnąć jakąś młodą płotkę
Sumy dziękują za komplement rybeńko ;-) .Młode płotki są fajne ,ale trzeba pamiętać o przygodzie znajomego wędkarza ,który złapał złotą rybkę.A ta mu oświadcza że nie spełni jego trzech życzeń ale może mu dać dobrą radę.Jaką?
Rzadziej tu przychodż rogaczu :-> :!:

Pozdrawiam,
Jurek
piotr73   19-12-2015, 11:54
#22
Nie wiem, nie rozumiem , nie znam się , ale już od jakiegoś roku są takie niepotrzebne iskierki ……., Ja tam z JurkiemS zawsze lubiłem jeździć w ustawkach „czysto” rowerowych , uważam że RL stracił że Jurka jest teraz dużo mniej . Ja z chęcią bym pojechał , ale na razie brak możliwości.
Pozdrawiam i udanej wycieczki Piotrek
mariox   19-12-2015, 14:23
#23
Popatrz Jurek, jaką agresję wzbudzają tematy przez Ciebie wrzucone. Ci, co wpisują się tu raz w roku (głównie po to, żeby komuś dowalić) robią to teraz dwa razy częściej ;-). Ech, idą Święta ;-)
Jeśli obiecasz, że szosówką dam radę, to też się pojawię. Lampki zabierać? ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Jurek S   19-12-2015, 15:30
#24
ArtiArt napisał(a):A tak tego to wyjazd jest czy tylko taplanie w bajorku :-P :?:
U mnie nie ma to tamto. :-P Jak mówię, że jedziemy to jedziemy.
mariox napisał(a):Jeśli obiecasz, że szosówką dam radę, to też się pojawię. Lampki zabierać? ;-)
Z szosówką to nie wytrzymasz tempa rekreacyjnego. :lol:
Na tym odcinku 12,7 - 13,2 i 32,2 - 33,3 jest trochę kiepsko. Na tym drugim jest jakiś rozbity asfalt czy beton. Powoli dasz radę.
mariox napisał(a):Popatrz Jurek, jaką agresję wzbudzają tematy przez Ciebie wrzucone.
Jeżeli chodzi o pierwszy narybek to ne ma problemu :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mariox   19-12-2015, 17:47
#25
Jurek S napisał(a):Powoli dasz radę.
Mam nadzieję, że zaczekacie ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
marza   20-12-2015, 09:24
#26
Jadę z wami :-)

Smile)))
krzysiaczek   20-12-2015, 09:58
#27
KermitOZ napisał(a):Widzę, że pierwszy sort forumowiczów w natarciu, czyżby miesięcznica? Wink

Widzisz Karola, co narobiłaś???!!! Przez Ciebie chamidło z Grzesia wylazło. A tak by sobie siedziało spokojnie...
Jurek S   20-12-2015, 15:37
#28
Dzisiaj można by rzec historyczna ;-) ustawka. Nie tylko ze względu na to, że pojechały połączone siły RL i "Maksimum" :-D ale odwiedziliśmy parę ciekawych historycznie miejsc. Szczególnie bylem zadowolony, że można było podejść do dworu modrzewiowego w Ługowie. Zroblismy wejście trochę ekstremalne :-P a okazało się później, że brama była otwarta. (zwykle zamknięta)
W sumie było 13 osób bo na ustawkę przyjechał specjalnie żeby złożyć życzenia świąteczne Yang za co bardzo dziekuję jak również wszystkim pozostałym uczestnikom. Dobrze było zobaczyć na żywo :-) dawno nie widziane twarze. Oczywiście jak już ostatnio bywało nie zabrakło czasu na sesje zdjęciowe. :-)
ZDJĘCIA

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
marza   20-12-2015, 17:01
#29
Dzięki za wspólne rowerowanie :-) dla mnie to ostatnie w 2015 r. Cry

Smile)))
mariox   20-12-2015, 17:40
#30
Raport ze ścieżki rowerowej nad Bystrzycą w drodze na JPII:
na trzech rowerzystów (ze mną włącznie) około 20 biegaczy. Między innymi był też Radzik i jakieś inne kobitki...
Tym bardziej fajnie było pokręcić po okolicy z Tymi, co to jeszcze rowerów nie pochowali ani nie posprzedawali.
Dzięki i do następnego razu ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.