Strony (4): 1 2 3 4   
mraugorzata   06-01-2016, 15:49
#1
Niektórzy powiadają, że już nikt na tym forum nie jeździ, a w końcu ileż można biegać ;-) Proponuję zatem ustawkę kręglową.
Termin- do wyboru. Myślę o 16 stycznia. Godzina- do ustalenia (przykładowo-18?)
Miejsce- wiem o dwóch tylko. Masters w Olimpie i Enjoy w Tarasach Zamkowych (jak znacie jakieś inne to piszcie). Hmm, osobiście skłaniałabym się ku Tarasom, chociaż tam nie byłam, ale lepsza lokalizacja i zawsze potem można kontynuować gdzieś na Starym Mieście ;-)
Wrzucam linki do cenników:
MASTERS
ENJOY -> trzeba kliknąć CENNIK.
Dodatkowo trzeba wygospodarować fundusze na np. izotoniki ;-)
Nie mam pojęcia ile osób może grać na jednym torze. Wydaje mi się, że 6 powinno być ok.

Jeśli natomiast są chętni na wyjście do czytelni bez atrakcji w postaci gry w kręgle- również jestem za :-D

Wpisujcie się z informacją, czy jesteście zainteresowani grą w kręgle, czy tylko literaturą piękną. Jeśli wybierzemy opcję kręgle, to chciałabym w przybliżeniu wcześniej wiedzieć ile osób by było, żeby zarezerwować tor (tory). I jeszcze jedna sprawa- na ile? Godzina? Dwie?

Edit.
Znalazłam jakieś info w necie, że podobno w Rzucie Beretem też jest kręgielnia. Mariobiker czy mógłbyś to potwierdzić? Bo ostatnio jak stałam w kolejce do szatni tam to nic takiego nie widziałam (kiedyś pamiętam, że było za taką przeszkloną ścianą).

Chętni:
1) Mraugorzata
2) Truskafka
3) ArtiArt
4) Marecky
5) Eliza
6) Yanq
7) Damian.S
8) Arta
9) Lech
10) Jakub.P
11) Patkos
12) Ewelina

Edit2.
Dzwonił do mnie Mariobiker, że w Rzucie Beretem są kręgle ;-) i że nawet zrobił nam już rezerwację na 16 stycznia 2016 r., g. 18 na 2 godziny (18-20).
Cena toru 50 zł / godz.
Co do baletów- zaczynają się po 22 i jak nam się przeciągnie do tej 22 to trzeba będzie po 5 zł za osobę za wejście. Jeśli skapitulujemy wcześniej, to nie musimy płacić tych 5 zł.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Ex Driver   06-01-2016, 17:50
#2
Gosia w Rzut beretem są kręgle. Jasne że idę. Z dziką rozkoszą pogram w kręgle. Można zrobić zawody :-) W Rzut Beretem cena kręgli w dzień zwykły to 50 zeta za godz.


Edit: z tego co przejrzałem cenowo to :

Masters-- sob. 16-20 69 zl /h
Enjoj -- sob. 18-23 70 zl/h
Rzut Beretem -- sob. 50 zl/h

Ale jakby co to zawsze można uczcić śmierć Lemmy Killmistera ( Motorhead) szklaneczką Jacka Danielsa :-)

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Danielw78   06-01-2016, 20:46
#3
Ex Driver napisał(a):Ale jakby co to zawsze można uczcić śmierć Lemmy Killmistera ( Motorhead) szklaneczką Jacka Danielsa :-)

Marek chcesz do piekła iść ? :mrgreen:

www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


truskafka   06-01-2016, 23:19
#4
Na chwilę obecną mogę iść, będę broniła tej wolnej soboty jak niepodległości Tongue Rzut beretem wydaje się ok, tylko czy tam nie będzie jakichś baletów?

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Ex Driver   06-01-2016, 23:55
#5
Danielw78 napisał(a):
Ex Driver napisał(a):Ale jakby co to zawsze można uczcić śmierć Lemmy Killmistera ( Motorhead) szklaneczką Jacka Danielsa :-)

Marek chcesz do piekła iść ? :mrgreen:

Daniel chyba nie będzie trzeba bo jak mawiał Lemmy : "po co mi niebo, po co piekło kiedy to wszystko jest na Ziemi" :-P

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
ArtiArt   07-01-2016, 10:01
#6
Ja też się wstępnie piszę.

Pozdrawiam
ArtiArt
mraugorzata   07-01-2016, 11:36
#7
W pierwszym poście robię listę.
Jakby komuś coś się zmieniło to proszę o informację.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
marecky   09-01-2016, 21:02
#8
chętnie poturlam dużą piłeczkę, poza tym dawno Was nie widziałem Smile
Eliza   09-01-2016, 21:36
#9
Postaram się przybyć :mrgreen: Nie wiem tylko na którą dotrę :roll: więc na kręgle raczej się nie piszę :-(
mraugorzata   10-01-2016, 18:20
#10
Eliza napisał(a):Postaram się przybyć :mrgreen: Nie wiem tylko na którą dotrę :roll: więc na kręgle raczej się nie piszę :-(
Dopisałam, żeby zrobić tak ogólnie listę.
Jeszcze Mariobiker wspominał mi telefonicznie, że on może wpadnie na godzinę, więc również dopisałam.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Strony (4): 1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.