Strony (10):    1 ... 6 7 8 9 10   
damian.s   29-04-2016, 22:15
#71
wjck napisał(a):Ile dogadaliście się za nocleg?
Koszt noclegu to 45zł/os/noc.

wjck napisał(a):jeno traski strasznie krótkie ;-)
Trasy są w sam raz ;-) Jak będą warunki i będzie nam się chciało to zawsze można wydłużyć ;-) A jak ktoś chce dłuższej trasy to za trzy tygodnie Mariobiker organizuje 300km ;-)

wjck napisał(a):Czy może ktoś z wyjeżdżających podać mi swój nr telefonu?
Numer do mnie poszedł na PW.

[Obrazek: button-1421-black.png]
Bart   30-04-2016, 02:37
#72
Wezcie sie pakujcie juz.

Terenikiem to ciągnikiem.
Bart   30-04-2016, 03:47
#73
Wstawajcie, szkoda zycia.na spanie, my ruszamy na szlak

Terenikiem to ciągnikiem.
Yanq   01-05-2016, 20:16
#74
Ja za chwilę startuję dopiero - nie przeczytajcie za dużo od razu ;-)

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Lech   02-05-2016, 08:09
#75
Wielkie dzięki wszystkim i każdemu z osobna za super wyjazd. Szczególne ukłony dla Kierownika. Damian wytyczył ciekawe trasy, pogoda dopisała. Jestem mega zadowolony! Tylko żal, że nie mogłem z Wami zostać dłużej.

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
holden   03-05-2016, 18:01
#76
Dzięki za świetny wyjazd. Pomimo, że miałem kawał drogi aby dojechać do bazy to nie żałuję ani kilometra! Sama podróż na miejsce startu zmęczyła mnie tak niemiłosiernie, że moja jazda rowerem pierwszego dnia stała pod dużym znakiem zapytania. Na szczęście detereminacja wygrała i przejeździłem uczciwie wszystkie dni (a w niektóre dni nawet udało się nabić kilka km więcej od głównego peletonu ;-)).
Fajnie było zobaczyć kilka nowych kawałków Kampinosu oraz odświeżyć stare w spokojniejszym tempie z czasem kontemplacje przyrody, kanapke i kilka fot Smile

A najfajniej było zobaczyć starych znajomych na rowerach i przy grillu. Potrafiących połaczyć rower z czytaniem książek.

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
ArtiArt   03-05-2016, 18:54
#77
Ja już też dojechałem. Dzięki za wspólną integrację tą rowerową i nie tylko. Wielkie dzięki dla Damiana za pomysł i organizację. Jako, że to już kolejna wyprawa organizowana przez Damianka to nabył już gestów kierowniczych :-P

Do zobaczenia na następnym wyjeździe. Foty jak się ogarnę a tracki szukajcie na stravie :-P

Pozdrawiam
ArtiArt
renania   03-05-2016, 21:15
#78
Wróciłam i ja! Było wszystko co nastraja pozytywnie: piękne tereny, ciekawe trasy w puszczy, pogonie na asfaltach i wesołe grillowanie!

Damian, wielkie podziękowania za ogarnięcie wszystkiego :-) !!! Reszcie obecnych dziękuję za miłe pogaduchy, wycieczki, żarty i szeroko pojęty relaks. Oby takich wyjazdów było więcej :-).
damian.s   03-05-2016, 23:57
#79
Dzięki wszystkim za wspólny wyjazd :-)
Było wszystko czego potrzeba do szczęścia - doborowa ekipa, fajna kwatera, bardzo fajne i malownicze trasy, wieczorne grilowanie - w tym również poniedziałkowe z odwiedzinami Moniki i Tomka. Pogoda również dopisała - wprawdzie sobota i niedziela były nieco pochmurne, ale nie padało, natomiast poniedziałek i wtorek były bardzo słoneczne i ciepłe, tylko na sam koniec wtorkowej trasy trochę popadało i zagrzmiało.

Było też wspólne śpiewanie, były dowcipy Artura - podobno był też dowcip o wróbelkach, ale Holden do niego nie dotrwał i potem szukał go w internecie ;-) Hasło wyjazdu - "Mam wyliczone ;-)"

Zdjęcia już się załadowały:
https://goo.gl/photos/nRfsANZvBvpkauxs6

Dzięki i do następnego :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Yanq   04-05-2016, 00:21
#80
Dołączam się do podziękowań!
Damian - na Twoje ustawki zawsze można jechać w ciemno - będzie rekreacja i piękne okolice! Polecam wszystkim którzy Damiana nie mieli okazji jeszcze poznać!
Tym razem nie mogłem być od samego początku ale cieszę się, że mimo zmęczenia dołączyłem od niedzielnego wieczora - tego mi było trzeba! Zregenerowałem się przy Was momentalnie ;-)
Idea Bardzo fajne Agro :!:
Wszystkim uczestnikom również wielkie dzięki za świetną atmosferę.
Arrow Ja swoje fotki wrzucę trochę później...

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Strony (10):    1 ... 6 7 8 9 10   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.