Seb   22-10-2009, 14:54
#1
Jako że dziś chyba najładniejsza pogoda od kilku dni i mam nadzieję, że tak zostanie to proponuję wyjazd spod LKJ na południe.

Mianowicie Krężnica Jara, Nowiny, Prawiedniki, Mętów i Dąbrowa zobaczyć co tam w lesie słychać :-) taki standard w sumie z możliwością rozszerzenia na dłuższy dystans :-)
Jak do 17.15 nie będzie padało to jedziemy :-)

Organizuję bo chcę sprawdzić czy już mogę i nadaję się do powrotu na rower po przeziębieniu.
W sumie ze zdrowiem to już jest OK więc trzeba sprawdzić czy aby na pewno :-)

Pozdrawiam Seb
Arkus   22-10-2009, 15:50
#2
w sumie mam straszną chęć pojechać ale musielibyście poczekać do 18:20 :roll:
:?:

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Seb   22-10-2009, 17:22
#3
No poczekamy... :-)
szymek_sq   22-10-2009, 17:33
#4
hej możne darujcie sobie las, dzisiaj byłem w starym gaju to się jechać po ścieżkach nie dało. Przebijałem się po prostu przez las na przełaj bo mniej połamanych drzew niż na drogach.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
marecky   22-10-2009, 19:06
#5
podobnie jest w lesie Dąbrowy, też sporo połamanych drzew na ścieżkach
no i w każdym zagłębieniu woda stoi

ale poczekajmy na relację z wyprawy :-)
Seb   23-10-2009, 01:16
#6
No i po wyprawie a raczej po NP po mieście bo to był plan B jakby nikogo nie było pod LKJ :-)
Czekałem za sprawą wpisu Arka do 18.30 i się nie doczekałem... Undecided bo nie przyjechał.
Postanowiłem z braku towarzystwa do jazdy zmienić plan A (ten w pierwszym poście) na plan B czyli nocna jazda ulicami po Lublinie :-)

Trasa wyglądała mniej więcej tak:
http://www.bikemap.net/route/340793
Trochę pobujałem się po chodnikach, trochę po ulicy i trochę offroad gdzie mogłem i się dało :-) nawet downhill po schodach :-D

Po zrobieniu w/w kółka po Lublinie, miałem chwilę wolnego czasu to sprawdziłem na necie (w komórce swojej na jakimś przystanku) co tam nowego nowego na RL.org no patrzę a tu NP chłopaki organizują pod Lukoil na JPII o 20.00 no to myślę czemu nie...

Ale to już inna historia... :lol:
Pozdrawiam Seb
Arkus   23-10-2009, 07:48
#7
sorry dopiero po 20 w domu byłem - na jakąś awarię musiałem pojechać dlatego nigdzie się nie pojawiłem Undecided

PS. trzeba będzie się nr. telefonów wymienić :roll:

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.