Wrześniowa Masa Krytyczna zachęca do poparcia projektu D-7 w trzeciej edycji lubelskiego Budżetu Obywatelskiego. "DUŻY PROJEKT NA DWA KOŁA - ROWEROWE INICJATYWY" powstał w wyniku szerokich konsultacji społecznych wśród lubelskich środowisk prorowerowych oraz wszystkich zainteresowanych rowerzystów. Projekt zakłada uzupełnienie brakującego fragmentu trasy Wschód-Centrum, otwarcie wlotów ślepych ulic dla rowerzystów, wykonanie wjazdów na istniejącą infrastrukturę oraz brakujących przejazdów dla rowerzystów. Ponadto w projekcie znalazł się montaż barierek siedziskowych na przystankach komunikacji miejskiej.
Wielkie dzięki za bardzo udaną Masę! Było nas ponad 50 osób! Była nawet spora "reprezentacja" użytkowników tego forum, ale taka prośba - jak zamierzacie brać udział w masie, to piszcie tutaj, to zawsze zachęca innych do udziału Sądzę, że zakrojona na szeroką skalę akcja ulotkowa połączona z promocją Budżetu Obywatelskiego przyniosła zamierzony skutek. I pamiętajcie, już od dziś można głosować na prorowerowy projekt D-7
O tutaj: https://obywatelski.lublin.eu/
(01-10-2016, 12:43)mcgyver napisał(a): Właśnie - tylko bumboxa zabrakło
Boombox tylko by mi przeszkadzał w sprawnym i bezpiecznym poruszaniu się z kamerą między uczestnikami Masy.
Może za miesiąc ktoś inny będzie "kręcił" , to wtedy ja wezmę boomboxa