Strony (2): 1 2   
jawa1186   14-11-2009, 17:28
#1
Jeśli pogoda na to pozwoli (nie będzie ulewy) wybieram się jutro na Murakową Górę jest to w okolicach wsi Rechta, podobno przy dobrej widoczności widać nawet Lublin. Pojechali byśmy wschodnią stroną Zalewu potem na Osmolice, Strzyżewice około 30 km . Z całej trasy nie znam tylko ostatnich 2 km, ale mam dokładną mapę i telefon do kolegi który zna ten podjazd. W drodze powrotnej proponuje odbić na Krężnice i powrót zachodnią stroną Zalewu. Godzina wyjazdu to tylko propozycja i może zbyt wcześna na niedzielę więc mogę się dostosować.

Jest to mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość :->
MindEx   14-11-2009, 17:39
#2
wstępnie się piszę. prognozy na jutro mówią co prawda coś o deszczu, ale może "przewisi" do poniedziałku.

jeszcze tylko obejrzę trasę na jakiejś mapie i zobaczę, jak z pogodą będzie. w każdym razie - chętnie pojadę.

kto jeszcze? Smile
jawa1186   14-11-2009, 19:14
#3
Faktycznie ma coś pokropić ale jestem tak głodny jazdy że i tak pojadę (cienka membranka i mam deszcz w nosie :-P ). Zapraszam wszystkich tak że osoby nie zalogowane które jak widzę przeglądają forum tak jak ja do niedawna, tempo będzie typowo turystyczne a z powrotem niby z wiatrem .
qula   14-11-2009, 19:32
#4
Bardzo ładne miejsce szczególnie przy dobrej pogodzie, najłatwiej dojechać od wsi Dębszczyzna, na górze cmentarz z I-ej wojny (niestety zarośnięty).

ps. znalazłem w archiwum dwie w miarę znośne fotki http://picasaweb.google.pl/quczabson/Zd ... eyylo6PWg#

Chcesz mieć cztery kółka - kup sobie dwa rowery
ArtiArt   14-11-2009, 19:37
#5
Jeżeli jest tam dojazd polnymi drogami to może być trudny dojazd. Ja dzisiaj trochę terenu zaliczyłem i wiem czym to "pachnie". W teren da się wjechać dopiero jak mróz złapie.

Pozdrawiam
ArtiArt
qula   14-11-2009, 19:57
#6
Dojazd tylko polnymi drogami

Chcesz mieć cztery kółka - kup sobie dwa rowery
pawel   14-11-2009, 20:00
#7
Jeżeli po dzisiejszej degeneracji będe miał siłe, to sie stawie. Jaki planowany dystans?


UPDATE:
wyjazd zapowiadał się arcyciekawy, jednak musze spasować :/ po wczorajszym wieczorze zdrowie nie pozwala na jazde Wink może później w ramach regeneracji po degeneracji poturlam się nad zalew i z powrotem.
powodzenia na szlaku!
jawa1186   14-11-2009, 22:02
#8
Jak skręcimy z szosy to zostanie nam około 2 km polnymi i mam nadzieję że to nikogo nie przestraszy ewentualnie jeśli będzie bagno to coś się wymyśli, można trochę zejść z roweru i poprowadzić nie jest chyba dzleko a chciałbym tam dojść bo wiele razy przejeżdżałem obok i nie wiedziełem że jest takie miejsce :roll: (jeśli będzie trzeba utaplać cały sprzęt to nie wjedziemy tych 2 km) . A ten cmentarz podobno wójt doprowadził do ładu. Dystans na docelu.pl wyszedł mi około 30 km a z powrotem się zobaczy ...
qula   15-11-2009, 07:34
#9
kurde jakby wyjazd był wczoraj... no cóż szkoda, udanego wyjazdu życzę poróbcie trochę zdjęć chętnie zobaczę niezarośnięty cmentarz

Chcesz mieć cztery kółka - kup sobie dwa rowery
MindEx   15-11-2009, 10:56
#10
wyjrzałem za okno. pada deszcz. może nie wielki, ale prognozy się jednak sprawdzają. zatem będzie pewnie tak padało cały dzień.
poza tym obudziłem się dziś z lekkim katarem.
muszę zatem odwołać swój udział w wyjeździe. :-(
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.