Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maraton Podróżnika 2017
Wszyscy jesteście Zwycięscami stawiając się już na starcie bo taki maraton zaczyna się w głowach dużo wcześniej niż na samym starcie.
Gratuluję całej czwórce!
 Chyle czoła Mistrzowie Smile
Odpowiedz
Dobra, to teraz kilka słów ode mnie.
Na MP jechałem z planem żeby go przejechać w limicie, bo trasa była bardzo wymagająca.
Niestety musiałem się wycofać z dwóch powodów, podczas podchodzenia pod Karkonoską zaczęły boleć mnie plecy, ale myślę sobie przejdzie, jadę dalej. Jednak nie przeszło i z każdym kilometrem było gorzej, do tego stopnia że ostatnie 50-60 km jechałem ok. 5h zatrzymując się co kilka km na odpoczynek. A drugi to pęknięta podeszwa w bucie spd, która strasznie gniotła mnie w stopę. U mnie wyszło 267 km łącznie z kawałkiem pomylonej trasy i wracaniem na właściwy kurs.
Ogólnie imprezę uważam za bardzo udaną, organizacja pierwsza klasa, uczestnicy super(miałem okazję poznać wiele osób osobiście), trasa super, oprócz Karkonoskiej (momentami bardzo stromo, że ciężko było iść nie mówiąc o jechaniu i tragiczna nawierzchnia).
Mam nadzieję, że dane mi będzie uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie za rok.
Odpowiedz
Dla mnie było troszkę więcej szczęścia. Maraton ukończyłem . I jak myślałem 30 godz. - to było o prawie 3 hrs. mniej..
Dużo znów się nauczyłem.
Okulary na noc muszą być przezroczyste.
mapki i przewyższenia muszą być i na papierze
wyspać się - najustotniejszy problem.
Dzięki za zainterwsowanie , kibicowanie , czymanie kciuków itd.
z Mario pomyśleliśmy , że sporo się RL lansuję na tych imprach.
Miło było zaliczyć się znów do " watachy RL"
Odpowiedz
(06-06-2017, 21:20)andriu68 napisał(a): z Mario pomyśleliśmy , że sporo się RL lansuję na tych imprach.
Miło było zaliczyć się znów do " watachy RL"

Endriu i tak ma pozostać Exclamation
Wiele startów przez kilka ostatnich lat zaowocowało tym że jesteśmy już rozpoznawalni w ultra-peletonie Big Grin
Jakie "zaliczyć"  Huh cały czas jesteś NASZ Big Grin
[Obrazek: u18381y2018v4.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości