Strony (3):    1 2 3   
Bart   05-05-2017, 23:57
#11
Radziu, ale ja nie mam pretensji, osobiscie wole podpiac sie pod ustawke, niz organizowac, na forum jest jak jest, tylko nie wiem, czy RL konkuruje z KRM, czy o co kaman, nie ma chyba zakazu wrzucania ustawek z jednego forum, na drugie, nie moze byc ustawki rowerowej w dzien biegania? no hellou.

Terenikiem to ciągnikiem.
Jurek S   06-05-2017, 08:13
#12
Różne są rokowania co do pogody, ale mam nadzieję, że sprawdzi się ta prognoza http://www.twojapogoda.pl/polska/lubelsk...odzinowa/3 (na ten moment)
Proponuję bardzo ciekawą i widokowo i co do miejsc trasę.
https://ridewithgps.com/routes/20897917
Parę fotek z mojego niemal sprzed roku wyjazdu
https://goo.gl/photos/UoJBHpq4YMXVe1nU9
Oczywiście teraz pojedziemy tylko szosą. W tempie mocno rekreacyjnym Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2017, 20:45 przez Jurek S.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
radzik   06-05-2017, 08:28
#13
Bartku spróbuj, wrzuć, najwyżej bana dostaniesz.
darist   06-05-2017, 20:58
#14
Zaproponowana trasa jest bardzo ciekawa. Polecam.
Poza tym Jurek S (chociaż podobnie jak i ja, nie jest osobą stowarzyszoną) jest gwarancją, że ustawka nie jest "z przymrużeniem oka, w formie żartu".
Jeśli nikt nie znajdzie dla siebie ciekawszych propozycji w Lublinie to bardzo polecam.
Sam pewnie się skuszę aby pokręcić z pasożytem Bartłomiejem, który podobnie jak i ja, podpina się pod wybrane ustawki zamiast je organizować  Tongue Big Grin

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Wojtek_Jacek   07-05-2017, 11:38
#15
Pytanie do Administratora forum RL. W kontekście ww. wypowiedzi. Czy wstawianie informacji o ustawkach lub imprezach organizowanych przez osoby niestowarzyszone w RL jest zabronione? Czy są jakieś zasady?
holden   07-05-2017, 14:04
#16
Ja nie widzę nic złego w poście Jurka. Forum ma w nazwie "Rowerowy Lublin" i nie widzę powodu dla którego maraton biegowy miałby blokować wycieczkę rowerową na forum, które w założeniu miało skupiać się właśnie na aktywności rowerowej :-)
Jedni wolą bieganie po asfalcie w mieście, a inni wyjazd rowerem za miasto, nie narzucajcie innym swojej wizji...

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
mariox   07-05-2017, 15:18
#17
Jurek nie napisał nic złego. Koledzy wyrazili swoje zdanie na temat Jego wypowiedzi, ale też nie dopatrzyłem się niczego złego w tym, co napisali. Forum jest od tego, żeby dyskutować. Dyskusja jest wtedy, kiedy Forumowicze wyrażają swoje odmienne zdania na dany temat. Ta rola w tym przypadku została spełniona.
Dziękuję Smile
Moderator
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2017, 15:19 przez mariox.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Jurek S   07-05-2017, 17:16
#18
Mega wypasiony wyjazd. [Obrazek: icon_mrgreen.gif] Trasa, miejsca, towarzystwo, a wisienką na torcie była wizyta u naszego kolegi klubowego Andrzeja, któremu zaproponowaliśmy, ze zwalimy się z naszą 8-osobową ekipą [Obrazek: icon_razz.gif] Są już plany na grilla [Obrazek: icon_lol.gif]
A i pogoda idealna do jazdy. Na planowanym postoju w Krzczonowie przeczekaliśmy krótki majowy deszczyk i ruszylismy dalej w trasę chłonąc wszystkimi zmysłami cuda wiosennego krajobrazu. [Obrazek: icon_biggrin.gif]
Podziękowania za świetnie spędzony czas, a zdjęcia  niebawem.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
holden   07-05-2017, 20:19
#19
Bez fot Damianek nie zaliczy Big Grin

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Jurek S   07-05-2017, 20:42
#20
(07-05-2017, 20:19)holden napisał(a): Bez fot Damianek nie zaliczy Big Grin

Tak się wybrałem, że wziąłem aparat bez karty pamięci. Huh Na szczęscie zdjęcia robił kolega więc za jakiś czas fotki będą. Smile

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.