Strony (3):    1 2 3   
tkt   28-11-2009, 17:20
#11
Kolega Roman też był z trasy i towarzystwa bardzo zadowolony ;-)
No i wyszedłem chyba na marudę bo prawie cały czas z przodu goniłem ale tak to jest po całym tygodniu pracy :mrgreen:

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
marcin0604   28-11-2009, 22:38
#12
Umieram z ciekawości- powiedzcie mi, był to wyjazd rekreacyjny czy nie był? :mrgreen: :mrgreen:
Wreszcie ujrzałem owo Karolinowe cudo, chociaż pobieżnie. Jakieś takie czarne...
truskafka   28-11-2009, 23:43
#13
marcin0604 napisał(a):Wreszcie ujrzałem owo Karolinowe cudo, chociaż pobieżnie. Jakieś takie czarne...


niech się pochwali rzeczona Osoba cudem :mrgreen:

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Wieśko   29-11-2009, 00:07
#14
Patrząc na mapkę zrobiliśmy prawie połowę pętelki wokół Lublina.
tkt   29-11-2009, 00:41
#15
A za tydzień druga połowa ;-)

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
ArtiArt   29-11-2009, 09:39
#16
marcin0604 napisał(a):Umieram z ciekawości- powiedzcie mi, był to wyjazd rekreacyjny czy nie był? :mrgreen: :mrgreen:
Marcin zaspokoję Twoją ciekawość.
Rekreacja była oczywiście, ale do pierwszego wzniesienia. Ja miałem prawdziwą rekreację jak się odłączyłem w Dysie od grupy Big Grin.

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   29-11-2009, 11:17
#17
ArtiArt napisał(a):(...)
Marcin zaspokoję Twoją ciekawość.
Rekreacja była oczywiście, ale do pierwszego wzniesienia. Ja miałem prawdziwą rekreację jak się odłączyłem w Dysie od grupy Big Grin.

Marcin, to dywersja :-D . Myślę, że Karola to potwierdzi.
Zdjątka jak ktoś nie zaglądał już są.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Karola   29-11-2009, 12:46
#18
Jurek S napisał(a):Myślę, że Karola to potwierdzi.
Karola potwierdza słowa Artura a Jurek to PIERWSZY OSZUST RL.
Nabajerował, że będzie lajt a naiwne dziewczę uwierzyło i pojechało a to co było nie miało nic wspólnego z lajtem. Ale Jurek na wszystko znalazł wytłumaczenie bo albo jechał te ponad 35km/h żeby spowolnić grupę coby tak nie pędziła albo tak gnał żeby pierwsza osoba nie pomyliła trasy :mrgreen:
Teraz to już będę jeździła tylko z Hardkorami bo tam przynajmniej można wypocząć, podziwiać przyrodę, porozmawiać z ludźmi a nie tylko szybciej i szybciej i za 5 min odjeżdżamy :mrgreen:

truskafka napisał(a):niech się pochwali rzeczona Osoba cudem :mrgreen:
Jak to z cudami bywa są ciężkie do opisania, żeby uwierzyć trzeba to zobaczyć na żywo. Zapraszam Asia na ustawkę tylko zabierz ze sobą to pomarańczowe cudo :-D

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
truskafka   29-11-2009, 13:32
#19
no zabiorę obowiązkowo Big Grin właśnie skończyłam montować oświetlenie i okablowałam G. a tym tygodniu będę miała trochę luzu wiec jak się coś to się postaram dotoczyć Big Grin

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Jurek S   29-11-2009, 14:40
#20
Karola! I Ty przeciwko mnie. :-? . No już zapomniała jak jej się podobało, że aż zapodała powtórzenie wycieczki na wiosnę i jesień. Bądź mądry człowieku i spróbuj dogodzić wszystkim :lol:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.