Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 1 - 3 wrzesień 2017 - IV Klasyk Dylański
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Dziękuje również za odzew, za przybycie, jazde i wspólną zabawę.

Gocha, ten termin wynika stąd, że nie chciałbym, aby przerwa między wyjazdem do Dyli i w góry była zbyt krótka, a tydzień wcześniej niektórzy są jeszcze na urlopach.
Zobaczymy, co się da zrobić.
Wiem, wiem, tłumaczyłeś. Ale sam mówiłeś, że każdy tydzień to dzień krótszy, więc może przesunąć jednak na sierpień, a ludzie sobie urlopy poustawiają Big Grin W końcu muszą być jakieś priorytety Wink
(04-09-2017, 10:19)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Wiem, wiem, tłumaczyłeś. Ale sam mówiłeś, że każdy tydzień to dzień krótszy, więc może przesunąć jednak na sierpień, a ludzie sobie urlopy poustawiają Big Grin W końcu muszą być jakieś priorytety Wink
W sumie jestem za Big Grin
Komplet zawsze jest i chętni też więc na tydzień przed może być fajnie.
Niby 7 dni ale pogoda też jeszcze jakaś inna i lepsza.
W sumie pierwsze Dyle to był ostatni weekend sierpnia, a nie pierwszy września  Cool
Dzięki za kolejne Dyle Big Grin Fajnie było przejechać ścieżkami, które już odwiedzałem, ale zawsze znajdzie się coś nowego, co potrafi zaskoczyć. Myślę tu o ścieżce po jarach. Nie mogło się obyć bez Chrząszcza i pierogów, kawału o wróbelkach itp. To kiedy następne Dyle?
(04-09-2017, 10:35)Lech napisał(a): [ -> ]kawału o wróbelkach itp.
No właśnie miałem pytać czy był kawał o wróbelkach Big Grin
Miło było znów pojeździć trochę MTB, dzięki Wink
Jak dla mnie trochę za dużo atrakcji wieczorową porą, ale generalnie spoko.
Dzięki ludziki za wspólny weekend.
dzięki za wspólną jazdę, biesiady, śmiechy i wszystkie inne atrakcje

pierwszy pełny turnus Dylański zaliczony, było mega !
do następnego
Dziękuję za miłe towarzystwo i wiele fajnej jazdy, specjalne podziękowania dla organizatora!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11