Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: GPS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ekran dotykowy sprawuje sie dobrze, TOPO (zakupiona osobno) sprawuje sie super są zaznaczone chyba wszystkie ulice w Lublinie choć brak jest zaznaczonych szlaków turystycznych na naszym terenie, dodatkowa mapa to jakieś demo.Urządzenie nie wydaje żadnych dźwięków.
rozumiem, że ta wersja ma opcje nawigacji, kierowania mnie z punktu A do B, no i na ile bateryjki starczą? Nie wiesz gdzie w Lublinie jest sklep z takimi gadżetami?
To jest pełnowartościowa nawigacja i dostaniesz się z punktu A do punktu B, baterie wytrzymują średnio do 6 godz. Garminy możesz kupic na kościuszki
Waldeze napisał(a):baterie wytrzymują średnio do 6 godz

Aż nie chce mi się wierzyć. Oregon 300 powinien wytrzymać 12-15 godzin.
To jest model na baterie AA więc może korzystałeś z akumulatorków już lekko sfatygowanych?
Waldeze napisał(a):TOPO (zakupiona osobno) sprawuje sie super są zaznaczone chyba wszystkie ulice w Lublinie choć brak jest zaznaczonych szlaków turystycznych na naszym terenie

Aktualna GPMapa TOPO ma zaznaczone nowe ulice natomiast szlaki turystyczne (piesze i rowerowe) są ciągle aktualizowane w kolejnych wersjach.
Dla mnie zaletą Garminów jest możliwość tworzenia własnych map oraz map różnych regionów udostępnianych przez innych użytkowników.
darist napisał(a):Aż nie chce mi się wierzyć. Oregon 300 powinien wytrzymać 12-15 godzin.
To jest model na baterie AA więc może korzystałeś z akumulatorków już lekko sfatygowanych?
Może i wytrzyma jak wyłączysz podświetlenie i zapis trasy.
Waldeze napisał(a):Może i wytrzyma jak wyłączysz podświetlenie i zapis trasy.

Myślę, że bardziej podświetlanie niż zapis trasy.
Rozumiem, że ze względu na kontrast używasz podświetlania również w dzień.
Ja korzystam z Visty HCx. Garmin podaje czas działania baterii do 25 godzin.
W praktyce potwierdzam taki czas działania. Oczywiście bez podświetlania ale ze wszystkimi dostępnymi opcjami i częstym przełączaniem tych opcji.
Stron: 1 2 3 4