Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Europejski Piknik Rowerowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Dzięki wszystkim za dzisiejsza akcję ;-)
Fakt - na Placu Zamkowym były dziś masy ludzi, ale myślę, że akcja ulotkowa wśród rowerzystów nad Zalewem jest bardziej skuteczna.

Patkos - apropo plakatów - mamy trochę plakatów zrobionych przez Urząd Miasta promujących całość obchodów Dni Europy..chłopaki już trochę porozwieszali po sklepach rowerowych - jeszcze parę zostało - jeśli masz ochotę jeszcze trochę porozwieszać- pisz na priv.

Michał - prześlę Ci ulotkę i plakat w wersji elektronicznej - jeśli ktoś jeszcze będzie uderzał do mediów w tej kwestii i potrzebuje takowych - dawajcie znać.

Tom-apropo transportu tego czegoś- kontaktuj się z Karolą ;-)

Słów parę o imprezie: Wszystko zaczyna się o godz. 14.00 przed ratuszem. Imprezę otworzy dyrektor Departamentu Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Pan Juliusz Szajnocha. I potem przejazd nad Zalew przez ul. Zamojską do ścieżki. Ulice te będą zamknięte dla ruchu w tym czasie, a głównym organizatorem przejazdu jest RL - stąd prośba do osób, które miałyby ochotę wystąpić w roli tzw. porządkowych - kamizelki zapewniamy ;-) Jak na razie zgłosiły się dwie osoby. Potrzeba więcej...

Piknik odbywał się będzie w okolicy basenów, za ogrodzeniem. W planie grillowanie i inne atrakcje. I tutaj miejsce jeszcze na Wasze propozycje.. Czekamy na pomysły ;-)


A i reportaż fotograficzny się przyda - czekamy również na zgłoszenia w tej kwestii.
Monika napisał(a):A i reportaż fotograficzny się przyda - czekamy również na zgłoszenia w tej kwestii.

W tej kwestii to ja się deklaruję :-)
Monika napisał(a):I potem przejazd nad Zalew przez ul. Zamojską do ścieżki.
Nie wiem dlaczego ale moja bujna wyobraźnia podsuwa mi dość ciekawy obrazek tłumu rowerzystów przepychającego się przez ścieżkę rowerową na której takiego dnia i tak może być spory ruch :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Odnośnie pstrykania fotek i ja się zgłaszam. Agila pewnie też nie przepuści okazji :-) .
no i dlatego brygada porządkowa w dużej liczbie się przyda ;-)
Notka wysłana . Na MM Lublin można samemu ja zamieścić wiec to zrobię jutro.
dogadaj się z Pawłem (mamut77), bo on też planował tam coś wrzucić o imprezie, co by się nie zdublowało..
Monika napisał(a):no i dlatego brygada porządkowa w dużej liczbie się przyda ;-)

co do brygady porządkowej, to ja się deklarujęSmile
UwagaSmile Mamy wejście do radia Centrum na sobotę godzina 19. 2 osoby które będą promować idee pikniku, ktos z organizatorów najlepiej forumowiczów zajmujących się tym. Więc czekam na osoby które by mogły to zrobic i wypromować. Potrzebuje danych żeby wpuścili na nagranieSmile Oczywiście trzeba być wcześniej. Decyzja do piątku max, ale myśle ze uda nam sie wczesniej. Prosze o priv w tej sprawie. Sam nie dam rady, a w niedziele mam nadzieje sie pojawić, choć może być ciężko
Monika napisał(a):no i dlatego brygada porządkowa w dużej liczbie się przyda ;-)

Wygląda na to, że się pojawię na pikniku, kamizelkę żółtą odblaskową posiadam, może się przydam ;-)
Michal napisał(a):Notka wysłana . Na MM Lublin można samemu ja zamieścić wiec to zrobię jutro.
Notka już jest w dziale "dzieje się". Można jeszcze jutro, pojutrze zamieścić to na blogu, tak żeby na pewno nikt zainteresowany nie przegapił :-P .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18