Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.07, 12.15, Dworek Grafa, Krasnystaw-na ślub Ani i Krzyśka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
24 lipca w sobotę o godz. 16.30 w Krasnymstawie odbędzie się ślub Ani (asunday) i Krzyśka (mindexa). Sami zainteresowani zapraszają serdecznie na tą uroczystość wszystkich chętnych z RL ;-)

Zapraszam więc na ustawkę połączoną z udziałem w ślubie i oczywiście organizacją tzw. "bramy" (w czym RL ma już niemałe doświadczenie :mrgreen: )

Dajcie znać kto ma ochotę się wybrać na tą niecodzienną ustawkę. :-D
ooooo :mrgreen: jak nie pojade na maraton to się zjawie na bank :!:
Może i ja się pojawię zobaczę jak się wszystko ułoży.
Hmm, chyba nie będę miał daleko z Fajsławic Smile Tylko czy takiego zaroślaka wpuszczą? Sad Tongue
Myślę, że to nasz solidarny obowiązek stawić się jak największą grupą na tak wspaniałą uroczystość. Oczywiście, że jadę.
To ja mam takie może troszkę dziwne pytanie. Jako że "ustawka" zazwyczaj znaczy - "wycieczka na rowerach", to jednak nie zostało to jednoznacznie określone w tym temacie. Więc czy wybieracie się na dwóch czy na czterech kółkach :?: Bo troszkę głupio we wdzianku rowerowym uczestniczyć w takiej uroczystości. No ale może się nie znam :-|
A czemu głupio? Są śluby motocyklistów, gdzie goście tez w gajerach nie przyjeżdżają tylko w skórach albo w odzieży motocyklowej. Ja sądzę, że rowerzyści na takim ślubie to byłaby wręcz atrakcja Smile.
Chyba jestem staromodny :mrgreen: . Jedziecie przez Piaski krajową 17 :?:
Krajowa 17-nastka asfalt super ale natężenie ruchu tragiczne (kierowcy wyciągają kosmiczne prędkości), ale to jedyna najkrótsza droga(50km).Znam tą trasę bo to droga do mnie (prawie , bo ja mam jeszcze 20 km od Krasnego do domu).
Stron: 1 2 3 4 5 6 7