Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Łyżwowanie z RL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
aktualne
dziś przydałby się kawałek latawca do łyżew... np. taki

Ed.
DziękujęSmile była z nami jeszcze koleżanka Monika, dzielnie stawiała pierwsze kroki, złapała łyżwowego bakcyla i przy okazji dowiedziała się o RL.
Idzie ktoś dzisiaj pośmigać na łyżwach?
a co do latawca to mam podobny tylko troszeczkę większy Smile ale trzeba poczekać aż zalew zamarznie Smile
Ja proponuje jutro ( 07.11.2010 )o 12.30...niech sie zbiera ekipa to będzie wesoło...Wpisujcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

haladinho

...
No było bardzo fajnie i przyjemnie w piątek :-)
Hej może ma ktoś ochotę jutro(23.11.2010) wybrać się na łyżwy o 18.30 tj po przerwie... Smile
Zapraszam Smile
Jest taka akcja aby wybrać się na lodowisko jutro(11.12.2010) o 15.30 jest promocja w weekend wiec płaci się 8 zł za wejście + ewentualny koszt wypożyczenia i jeździ się ile chce znaczy się jazda nolimit Smile Jak ktoś ma ochotę to zapraszam Smile
Na Litewskim jest jeszcze lepsza promocja, bo za darmochę zarówno jazda, jak wypożyczenie Wink.
Tylko tafla mała.
Cześć, ma ktoś ochotę na łyżwy na Icemanii dziś na 18.30?? Jazda no-limit do 21.00. Sorki, że tak późno, ale tak mi przyszło do głowy w ostatniej chwili :-> Jeśli nikt się nie wpiszę to rezygnuję.
Stron: 1 2 3 4 5 6