Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Łyżwowanie z RL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
jutro idę z koleżanką uczyć się jeździć na łyżwachSmile więc jak ktoś będzie to nas spotkacie po 17Smile na icemanie idziemy
Siemano a może ktoś ma ochotę w tym tygodniu wybrać się na łyżwy. Dzień jest mi obojętny ale musi być to wieczorem myślę ze moglibyśmy się wybrać na 18.30 czyli po przerwie Big Grin.
w środę ja się wybieram :-D
niestety przy tamtym podejściu nie udało nam się trafić na łyżwy...poszliśmy w bardziej przytulne miejsce do rozmów.
Ale niedługo kolejną przymiarkę robimy do wyjścia i chciałbym się dowiedzieć, co krok po kroku tam robić. Nie chciałbym wyjść na debila, który nie orientuje się tamSmile

Byłem tam z ekipą łatać ten namiot, to tylko rzuciły mi się w oczy 2 bramki oraz wypożyczalnia łyżew za nimi.
Więc jakby ktoś mógł mi wytłumaczyć kolejność co tam należy robić to byłbym bardzo wdzięcznySmile całą kolejność...w którym miejscu ustala się czas pobytu, kiedy się płaci za całość łącznie. Oczywiście łyżwy chcemy wypożyczyć tam bo z nas na nich nikt nie jeździłSmile

Ja zacznę od punktu pierwszego:
1. Wchodzimy do ICEMANI przez główne drzwi i kierujemy się w stronę bramek.
;-)
2. najpierw idziecie do kasy (przed bramkami) i tam płacicie za wejściówkę (zgodnie z cennikiem - zależnie czy to weekend czy w tygodniu, w weekend np. kupujecie bilecik na 60 minut)
3. w kasie płacicie również za pożyczenie łyżew
4. dostajecie magiczny "zegarek", który mierzy Wasz czas pobytu na lodowisku od momentu przejścia przez bramę(jeśli się mylę - niech ktoś mnie poprawi)
5. idziecie następnie do wypożyczalni i wybieracie łyżwy
6. na Waszym magicznym zegarku macie numer szafki i tam możecie zostawić buty itp (otwieracie szafkę zbliżając zegarek do magicznego czytnika w pobliżu Waszej szafki)
7. potem to już tylko dobra zabawa na lodzie ;-)
8. a na koniec - oddając zegarek przy wychodzeniu - rozliczacie się z czasu spędzonego w Icemanii - jeśli przekroczycie Wasz 60 minutowy limit czasu, za który zapłaciliście na początku - dopłacacie za kolejne minuty przekroczenia wg cennika

i tak to wygląda :mrgreen:
bardzo dziękuję za dokładne wytłumaczenieSmile
Witam wybieramy się jutro z Ulą na łyżwy godz.18.30 pod kasami, kto ma chęć niech zawita bo to być może ostatnie łyżwowanie w tym sezonie :!:
Aga niestety zaniemogła (zdrowia!) ale sobie pojeździłam po marcowej ślizgawce.
Kilka kałuż pozwala już wykonać trening przed śmigusem-dyngusem, ale jeździć się da i pewnie do niedzieli lód wytrzyma

niedziela 20 marca będzie ostatnim dniem działania ICEMANII w tym sezonie
w marcu od 14:00 bez limitu 7zł jazda + 5zł łyżwy
oziębienie i żadnej kałuży dziś nie było
Serdecznie zapraszam na łyżwy !! Smile Może ostatnia szansa w tym sezonie...
Start jutro (sobota) 19.03 o 15.30.
Stron: 1 2 3 4 5 6