Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tenis Stołowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wydaje mi się, że się wyrobię ze swoją pracą i będę. Potwierdzę w czwartek rano :-)
Ja dam znać też, czy się wyrobię z treningu na polibudzie.
Oki, to ja już wiem. Jutro ok. 20:00 gramy z Michałem Bro. w tenisa stołowego na KULu (Konstantynów). Jeżeli ma ktoś ochotę dołączyć to pisać. Rezerwację stołów robię jutro o 12:00. Wtedy też wyklaruje się godzina :-)
:mrgreen:
Może i ja się zjawię tylko piłeczkę dopompuje bo jakaś mała się zrobiła :roll:Ma ktoś może ciśnieniomierz pożyczyć? Confusedhock:
UWAGA: Gramy o 20:30! Wcześniej zajęcia ma sekcja akademicka.

Zarezerwowane są 2 stoły, z możliwością rozszerzenia rezerwacji na trzeci stół.
Osoby które się zgłosiły: Ja, Michał, Kermit, Radzik, XTCuser

Mani (bądź kto inny jeżeli zdecyduje się dołączyć) jak będziesz pewny że wpadniesz to rezerwuj 3 stół na godz 20:30 pod numerem 814454981.
Kasę za stoły i tak na koniec dzielimy na wszystkich :-)
Zapraszam niezdecydowanych ;-)
Jestem chętny na pykanie-rezerwuję 3 stół :roll:
Pojawię się :-)
Ok jest 9 osób (dodatkowo Asia, Mrozik, Seb, And55). O ile zarezerwowaliście 3ci stół to myślę, że jest nas już wystarczająco dużo ;-)

Edit: Było nas sporo (12 osób) ale był przesympatyczny klimat :mrgreen: . Mam nadzieję, że następnym razem też będzie równie miło. Nie wiedziałam, że mam takich profesjonalnych sąsiadów! Mani dzisiaj chyba wszystkich rozniósł :mrgreen:
Także Panowie i Panie myślimy już o kolejnym terminie i do zobaczyska na rewanżowych meczykach ;-)
kurde chyba jakieś korepetycje muszę wziąć, bo przegrywam aż miło Tongue ... do 6 idzie dobrze a później .... :evil:

dzięki za grę i do następnego Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9