Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tenis Stołowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ale się umachałam dzisiaj.. Super było. Sąsiad to mnie zmuszał do takiego biegania wokół stołu, że na niejednym treningu się tak nie wymęczyłam :-)
Fajnie było, bo dużo grania, ale to wybitnie nie był mój dzień (no może poza zagraniem sezonu w meczu z Czarkiem Big Grin).
Dzięki i ja za super grę,godni prze :roll: ciwnicy.Przepraszam że obgrałem wszystkich
Spoko Mani, z Tobą i tak mi się najfajniej grało Big Grin
Swego czasu, robiąc z dziadkiem porządki w piwnicy, natrafiłem na gazetę z czasów PRL, chyba "Sztandar Młodych", widziałem tam zdjęcie młodzieżowej reprezentacji naszego kraju w ping i ponga i ... wydaję mi się, że jest na na nim nasz kolega - Mani_73.
Oczywiście mogę się mylić, prosiłbym wtedy o sprostowanie.

Opowiadajcie :!: , kiedy następna gra, może bym popykał z miszczem :-) .
Postanowiłem poszukać by potwierdzić istnienie naszego miszcza
a oto i on pierwszy z prawej od góry czarna rakieta polskiego tenisa stołowego
nie do zatrzymania jedyni i niepowtarzalny w swoim rodzaju

https://plus.google.com/photos/10212323 ... f-SuMS2jAE
Panowie nie wyśmiewajcie się,jestem wrażliwy i mam kompleksy.Ta rakieta to deska do krojenia była,ciężkie czasy ale blisko do lasu i sam wystrugałem.Pesel nie kłamie.Nie znałem żadnego chińczyka żeby zrobił na gumie wtedy :-P
Bart napisał(a):Swego czasu, robiąc z dziadkiem porządki w piwnicy, natrafiłem na gazetę z czasów PRL, chyba "Sztandar Młodych", widziałem tam zdjęcie młodzieżowej reprezentacji naszego kraju w ping i ponga i ... wydaję mi się, że jest na na nim nasz kolega - Mani_73.

Ooo ja cie.. Ale czad... Teraz przegrywanie z szanownym sąsiadem nabiera zupełnie innego charakteru.. :mrgreen:
Dzisiaj gracie?
Witajcie tenisiści,planuje w tą środę pograć od 17.30 do 19.30.Jutro będę dzwonił w spr.rezerwacji stołu.Na razie jest nas 2.Jak ma ktoś ochotę zapraszam,nr.do rezerwacji więcej stołów 814454981 :-D
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9