Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.07.2011, godz.10, LKJ Do źródeł Bystrzycy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
ja tylko napiszę "dlaczeeeeeeego akurat ta niedziela?"
od 3 lat poluję i nie mogę utrafić z terminem w tę wycieczkę

dobrej pogody i miłej jazdy życzę :-)
Jakub.P napisał(a):to się chyba skuszę Smile Ale jak będziecie uciekać to się wracam

eeeeeeee....dopiero byłeś w dziale treningowym a teraz się boisz rekreacji Jurka?Smile
żartuje sobie Smile dobra kończę już
Zgodzę się z Asią , dlaaaaaczego ....??? - trudno mam 2 szychtę ,wybacz Jurek zrobię we wrześniu "replay".
jeszcze trochę OT- Jakub P- przedstaw mi się byle gdzie , byle jak, byle bym mógł Ci ze dwa zdania powiedzieć. ( przepraszam pozostałych- przyjemnego wyjazdu)
Jest jeszcze szansa, ;-) że będzie padać więc przełożę. Ale najbliższy termin dopiero po pielgrzymce więc w sierpniu. Ale nie chciałbym bo w sierpniu są kolejne tematy do zrobienia, ale o tym później.
Postaram się przyjechać przy dobrej pogodzie, o ile zdążę na czas ;-) Moglibyście może poczekać 15 minut, jak to jest w zwyczaju?
Zdjęcia z poprzednich lat są super-zachęcające :-D . Piszę się na wyjazd, o ile nie będzie padać.
widze że szykuje się "ostra" grupa to i ja będę aby wyrównać siły :mrgreen: :-D :mrgreen:
Witam,ja też się pojawię.Posłałem info.do znajomków,czekam na odzew.Do zob.w niedzielę.
może ktoś mi powiedzieć gdzie się spotykacie przed startem, pytam ponieważ wcześniej nie uczestniczyłem w spotkaniach, a przyznam, że obecna perspektywa wyjazdu wydaje się być obiecująca.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8