Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Promowanie Stowarzyszenia / forum / jazdy na rowerze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Malowanie taa. Co do tego pozwolenia włascielem jest miasto, pytanie ktory wydział jest odpowiednim. Wydaje mi sie ze infrastruktury lub cos kolo tego.
Zgadza się, właścicielem jest miasto. Fajnie byłoby się dowiedzieć tylko z kim bezpośrednio rozmawiać. Logika wskazywałaby na Departament Drugiego Zastępcy Prezydenta, bo to oni zajmują się infrastrukturą. Tyle że w praktyce wcale nie jest to takie pewne. W miarę możliwości spróbuję coś zadzałać po niedzieli.
Nie orientuje sie ale czy maisto ma jakas informacje ? Pewnie jest i w niej dobrze by było sie dowiedzieć co i jakSmile
Wydział Gospodarki Komunalnej?
http://www.um.lublin.pl/um/index.php?t=200&id=64672

Jak tam produkcja transparentu?

A może taka łopocząca flaga jak tutaj?
http://www.flickr.com/photos/efeb/3710398559/
Właśnie Gospodarki Komunalnej wchodzi właśnie w skład Departamentu Drugiego Zastępcy Prezydenta. Podejrzewam też, że trzeba będzie bawić się w pisanie podań, żeby takie pozwolenie uzyskać... Akurat na zimę zdążymy ;-) .


Uzupełnienie:

Z prośbą o pozwolenie na umieszczanie napisów na ścieżce należy najwyraźniej zgłosić się do Wydziału Dróg i Mostów, przypisanego do Departamentu Pierwszego Zastępcy Prezydenta. Podejrzewam też, że ktoś będzie musiał się spocić, jeżeli RL zdecyduje się na formę promocji w postaci napisów na ścieżkach.
Kolejne uzupełnienie:

Można też zgłosić się do Wydziału Gospodarowania Mieniem celem uzyskania bliższych informacji, pod numer telefonu (0-81) 466-27-30, do pani Iwony Furmagi i wszystko obgadać :-) .

Wytworzyłem oddzielnego posta, jako że widzę, że edycja jest niewidoczna w "zobacz posty od ostatniej wizyty".
No to zdradzę tajemnicę. Siostry i bracia dwóch pedałów ;-) :
Od pewnego czasu Stowarzyszenie posiada swój własny kanał na You Tube, tak to nie sen to życie. Po galerii, która z pewnością (?) zmieni swe oblicze :roll: , czas na kanał filmowy. Znajdą się tam wybrane filmy ze wspólnych rowerowych wypadów. Wybrane? A dlaczego? Już wyjaśniam.
Po pierwsze filmy te mają godnie (piękne słowo) Nas reprezentować w sieci globalnej - Internet :-D
Po drugie, co jest równie ważne jak i to pierwsze, filmy te muszą być dobre, ba, bardzo dobre jakościowo. Filmiki z komórek odpadają, chyba, że (patrz wyżej).

Chodzą słuchy ;-) , że wśród braci jest kamera w posiadaniu więc jeśli są możliwości i chęci to warto je wykorzystać. Być może ktoś o kim nie wiem również posiada kamerę i może zarejestrować jakiś wspólny wypad, możliwie profesjonalnie z humorem, choć miejscami powaga również jest wskazana :lol:

Czas nadsyłania filmów konkursowych nie został jeszcze ustalony, Jury również, ale to chyba nie jest tak istotne :-P
Jury będzie możecie mi wierzyć, zadecyduje tajne głosowanie (patrz głosowanie podczas 1 wyjazdu na kajaki 8-) )
Ważne, że nagrody będą...np. jazda kolarką Prezia...coś się wymyśli...

No to do dzieła młodzi filmowcy!

PS
Sposób przesłania tych znakomitych filmów do ustalenia ze mną na PW
Filmy można dodać też na: http://www.nakreconylublin.pl/ (filmy o Lublinie, czysta multimedialna promocja miasta)z dopiskiem/opisem reklamującym.
Zmieniłem projekt zgodnie z uwagą KermitOZ'a poniżej Smile

[Obrazek: beznazwyeto.jpg]
No to fajnie, że piszesz o tym. Myślę, że na razie przy rozdawaniu ulotek powinien być ktoś ze Stowarzyszenia, chętnie porozdaję je z Tobą, tylko odezwij się na priv kiedy chcesz to robić.

Co do ulotki to w miejsce rowerka koniecznie wstaw z powrotem nasze logo. Jeśli chcemy promować stronkę i Stowarzyszenie to logo musi rzucać się w oczy.

Dziękuję Kylos za to, że chcesz się przyczynić do promowania stronki i dzięki, że napisałeś o tym na forum zanim sam coś więcej zacząłeś działać. Ale prośba do wszystkich: jeśli chcecie robić jakieś akcje promocyjne, to zgłoście to wcześniej do mnie, do Jurka, albo do Magdy, żebyśmy wiedzieli, że w ogóle coś takiego ma miejsce i jak się to odbywa, bo musimy wiedzieć o takich przedsięwzięciach.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

PS. Kylos, jak poprawisz to prześlij mi na maila tę ulotkę Smile

[EDIT]: Teraz jest git Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7