Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Promowanie Stowarzyszenia / forum / jazdy na rowerze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Pisze sie na promocje w następnym tyg każdego dnia po godz 16Smile
jest może banner RowerowegoLublina?
Jeszcze nie ma czegoś takiego. Myśleliśmy o flagach, które można by przymocowac do roweru i używać podczas różnych imprez, np. MK. W tym roku skupiliśmy się na bezpośredniej promocji forum i stowarzyszenia przez wręczanie ulotek na ścieżce, czy podczas MK.
Witam,
co prawda nie jestem z Lublina, na rowerze jeżdżę rzadko,
ale gdzieś w tym temacie padł link do mojej strony przypinka.pl i dlatego tu trafiłem,
jeśli jesteście nadal zainteresowani przypinkami promującymi RL proszę o kontakt,
dodam tylko, że dla stowarzyszeń, fundacji mamy bardzo korzystne ceny Smile
pozdrawiam,
Mateusz
a naklejki gdzie można dostać z RL? mam wolne miejsce na ramie więc mogę troszkę go poświęcić na reklamęSmile
Już wkrótce na Pikniku Europejskim 8 maja.. ;-)
dziś wpadło mi w ręce wydane w związku z kandydaturą Lublina na Europejską Stolicę Kultury obszerne pisemko opisujące życie kulturalne Lublina...

pośród wielu dziedzin jest także o rowerach w Lublinie

i tutaj duże słowa uznania dla Aleksandra W, który przyczynił się do napisania fajnego artykułu,
gazetka reklamuje różne inicjatywy rowerowe, w tym również Rowerowy Lublin

z tego co wiem gazetka poszła w świat więc będzie o nas głośniej w świecie :-)
Wrzuć skan/foto o RL jak możesz Smile
a może spróbować stworzyć grupę kolarską bądź jakiś ciekawy wyścig mtb/szosa w Lublinie??
"Grupa kolarska" to już jest :-P Możesz sobie wpisywać śmiało RL jako drużynę.
Co do organizacji wyścigu - na szosie to możemy sobie pomarzyć, to są takie koszta i problemy organizacyjne, że głowa mała(podobno).
Był plan zorganizowania XC po starym gaju, ale też jakoś podupadł.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7