Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Moj Scott
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Dziękuję za szybką i precyzyjną odpowiedź. Chociaż jeśli mam być szczery to liczyłem na jakiś załącznik graficzny z jazdy...
Ta rama jest nie malowana tak jak boligty tylko logo firmy?

I z ciekawości jaka jest jej waga katalogowa/realna? [Ogólnie interesuje się lekkimi ramami mtb z alu]
z tego co wiem to ta rama była robiona w Mielcu. Jest to polerowane aluminium pokryte samym klarem(lakier bezbarwny). A wagi to Ci nie powiem bo nie miałem okazji jej zważyć(brak wagi) ale myślę go rozkręcić i sprawdzić jaką ma wagęWink
Witam jak zawsze z nowościami:

Zawitały kółka Novatec NT 802/NT 751 / Mavic XM 317 /Sapim RACE 2,0-1,8/1790g

Super sprawa już odczułem różnicę w jeździe.

Foto:

[Obrazek: SL279285.jpg]
[Obrazek: SL279296.jpg]
[Obrazek: SL279302.jpg]
[Obrazek: SL279309.jpg]

A tu dzisiejszy żywioł :mrgreen:

[Obrazek: SL279320.jpg]
[Obrazek: SL279323.jpg]
[Obrazek: SL279329.jpg]
[Obrazek: SL279330.jpg]
[Obrazek: SL279332.jpg]

[Obrazek: SL279333.jpg]
[Obrazek: SL279334.jpg]
[Obrazek: SL279335.jpg]
[Obrazek: SL279336.jpg]
[Obrazek: SL279337.jpg]
[Obrazek: SL279338.jpg]

Ze zmian to kończę z łataniem gum i funduje dwie ooponki CONTINENTAL Race King 2,0(560g).
Kierę prostą przyjąłem z zachwytem na twarzy teraz to się przyspiesza i wspina pod góreczki, że hohoho Confusedhock:

Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Z tym kierownikiem lepiej. Rogi panie, krótkie proste rogi.
marcin0604, pomyślimy nad rogami, ale jakoś na razie mi nie trzebaTongue
Yeah!!! Big Grin Takie fotki to jest coś. Like it! Chcemy więcej Big Grin Rogów nie montuj, nie bądź wieśniak!
Rogów jakoś nie chcę montować bo po prostu ich nie potrzebuje.
Do przyspieszałki starczy mi kiera :mrgreen: a na asfalcikach to się teraz ładnie wykładam i cisnę :-P Confusedhock:
Kto to widział wrzucać fotki brudnego roweru?! Umyj go i zrób mnóstwo nowych dokładnych zdjęć, bo dzięki kołom rower zmienił się nie do poznania! I jeszcze te opony lajtłejt pińćsetsześćdziesiąt gramoszków! Big Grin
gello1 napisał(a):Super sprawa już odczułem różnicę w jeździe.
Zajefajebiaszczo! I nie montuj rogów, bo rogi ważą !
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kuczy napisał(a):Kto to widział wrzucać fotki brudnego roweru?
Nowy czysty to tylko w sklepieBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

kuczy napisał(a):dzięki kołom rower zmienił się nie do poznania
Ha, bym powiedział,że bardziej dzięki kierownicy bo koła aż tak nie rzucają się w oczy. Ale każdy widzi co chceTongueTongueTongueTongueTongue

kuczy napisał(a):I jeszcze te opony lajtłejt pińćsetsześćdziesiąt gramoszków! Big Grin
ano
kuczy napisał(a):lajtłejt
no jak na druty to są lekkie i starczy :lol: :lol: :lol: :lol:
kuczy napisał(a):Zajefajebiaszczo!
FENKS ;-) kuczy,
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11