Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.07.2012, godz.8.20, PKP Główny Lublin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
I ja moze bym pojechala z Wami :-)
Iron79 napisał(a):Wstępnie się pisze .. wąwozów jeszcze nie miałem okazji podziwiać ;-) . Coś wiadomo w jakiej części LBN wyskoczymy na powrocie ?


Wszystko wskazuje na to, że wjedziemy przez Węglinek, Jana Pawła II. Kto będzie chciał może wcześniej na Motycz, Lipniak

malutka napisał(a):I ja moze bym pojechala z Wami :-)

Zdaje się, że byłaś z nami na Pielgrzymce. Jak dałaś radę pod te góry to dasz radę i przez wąwozy. Tylko nie pamiętam jaki masz rower? Ale jeżeli nie jest to szosa to przejedziesz.
Już się cieszę na ten wyjazd. :-D
Zapisujcie trasę , róbcie zdjęcia bo z chęcią i ja bym ją przejechał , ale w innym terminie i w wersji ful rower, życzę udanej wyprawy .
Pozdrawiam Piotrek
Jadę z wami polubiłem kolej i jazdę w terenie czyli będzie wszystko czego mi potrzeba
:-D
Proponuję spotkać się przy kasach. (mozna wejść z rowerami) Może będą jakieś zniżki dla grup. O ile ktoś nie ma własnych zniżek.
Jurku ja wsiadam już w Świdniku , upewnię się ..końcowy to Puławy-Miasto ?
i ja się zamelduję na ustawce. Do zobaczenia.
Iron79 napisał(a):Jurku ja wsiadam już w Świdniku , upewnię się ..końcowy to Puławy-Miasto ?

Tak, Puławy Miasto. Bo chyba stąd bedzie najbliżej do czarnego szlaku. (Lubelską w kierunku Ceglanej)
Jurek S napisał(a):Tak, Puławy Miasto. Bo chyba stąd bedzie najbliżej do czarnego szlaku. (Lubelską w kierunku Ceglanej)
Jeżeli wysiadacie na stacji Puławy Miasto to dojazd ulicami: Partyzantów, Wojska Polskiego, Gościńczyk, Skowieszyńska i Ceglana.
Wcześniej będzie stacja Puławy (tzw. Puławy drewniane :mrgreen: z rozsypującym się drewnianym budynkiem stacji) to wtedy rzeczywiście można dojechać ulicą Lubelską, można też skrótem przez ul Sosnową.
Przyjadę na ustawkę do Puław :-)
Stron: 1 2 3 4