Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 22.06.2013, godz. 8.00, REAL, Wycieczka w Lasy Kozłowieckie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Wstępnie i ja jestem zainteresowany ;-)
To już nie wiem czy jechać. Nie chcę zatrzeć roweru w terenie.
mateush2007 napisał(a):To już nie wiem czy jechać. Nie chcę zatrzeć roweru w terenie.

Jeszcze nigdy roweru w terenie nie zatarłem :-P . A ten teren co proponuję to ładnie widokowa polna, czasem leśna droga.
mam nadzieję, że uda mi się dołączyć :-)

mateush2007, co do zatarć to chyba łatwiej zatrzeć rowerzystę niż rower ;-)... ale to raczej nie ma odzwierciedlenia w proponowanych zawsze przez Jurka S "trasach terenowych", bo wcale nie są takie straszne ;-)
renania napisał(a):mam nadzieję, że uda mi się dołączyć :-)

mateush2007, co do zatarć to chyba łatwiej zatrzeć rowerzystę niż rower ;-)... ale to raczej nie ma odzwierciedlenia w proponowanych zawsze przez Jurka S "trasach terenowych", bo wcale nie są takie straszne ;-)

Zależy czym jeździsz ;-) Straciłem chęć do tras terenowych Jurka. Szosa i szuter to moje przeznaczenie. Co do zatarć to uważam że człowiek wytrzyma więcej niż rower. Ale skoro tak zachęcacie to postaram się nie zaspać w sobotę :-)
W sobotę to ja będę kręcił ale wkrętarką i z meblami.Teren Warszawa... 8-)
O, w końcu i mi uda się dołączyć. Trochę wcześnie, ale to dobrze, przynajmniej będę miała powód, żeby wstać w sobotę przed południem :-)
może ja też przyjadę, najwyżej jak będzie teren to się odłączę
kasiafor1488 napisał(a):O, w końcu i mi uda się dołączyć. Trochę wcześnie, ale to dobrze, przynajmniej będę miała powód, żeby wstać w sobotę przed południem :-)

Niektórym to się powodzi ;-) . Dobrze też bo trochę w ludzkich warunkach pojedziemy. Ale i tak trzeba przygotować się na niezłe grzanie. Nie zapomnijcie o nawadnianiu, a także ochronie od słońca.
Może was złapie gdzieś po drodze Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6