Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 22.06.2013, godz. 8.00, REAL, Wycieczka w Lasy Kozłowieckie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Jakub.P napisał(a):Może was złapie gdzieś po drodze Smile

Kuba, REAL to miejsce Twojej pierwszej ustawki. Jest okazja, żeby dołączyć a nie łapać bo na to bym nie liczył :lol:
Gdybym nie chciał wybrać się dzisiaj nad zalew rowerem jutrzejsza wycieczka mogłaby się zakończyć jak włóczęga północy przed którą przebiłem dętkę. W tej edycji wyciągnąłem z opony jakiś kolec jakby z róży. Niestety założyłem moją ostatnią zapasową dętkę. Będę musiał jutro w realu kupić jakieś łatki.
EDIT
Ja dziś zaliczyłem 60 km po szosie. 34-37 stopnie masakra i jestem spompowany, szosa nie jet dla mnie Smile. Jutro odpuszczam ale życzę wszystkim udanej wycieczki!
Dołączam się Smile Przy okazji chciałam się przywitać, bo piszę tu pierwszy raz Smile
arta napisał(a):Dołączam się Smile Przy okazji chciałam się przywitać, bo piszę tu pierwszy raz Smile

Cieszę się Marto, że jedziesz z nami i tak szybko zarejestrowałaś się na naszym forum :-D

Judaas napisał(a):EDIT
Ja dziś zaliczyłem 60 km po szosie. 34-37 stopnie masakra i jestem spompowany, szosa nie jet dla mnie Smile. Jutro odpuszczam ale życzę wszystkim udanej wycieczki!

Judaas nie pękaj ;-) . A ileż tej szosy będzie. :-P .
Jednak raczej nie zdaze Sad musze rano pokazac sie w pracy :-(
Tyle różnych fajnych pomysłów się przewija ale... od pięciu dni coś nam zamilkł pomysłodawca wyjazdu do Firleja przez Lasy Kozłowieckie...
Ustawie budzik rano i zobacze może się przyłącze Wink tylko nie wiem czy przejade taki dystans Tongue i mam nadzieje ze tempo rekreacyjne Big Grin
darist napisał(a):Tyle różnych fajnych pomysłów się przewija ale... od pięciu dni coś nam zamilkł pomysłodawca wyjazdu do Firleja przez Lasy Kozłowieckie...

Damy radę. :-D . A tempo spokojnie, rekreacyjne.
Spokojnie! Będzie rekreacja.... Jurkowa rekreacja Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6