Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Dyskusja trwa w najlepsze,to dobrze jak człowiek do człowieka mówi:-D Ciekawe czy wszyscy już ząbki umyli w rowerach swoich,żeby oddech był lepszy w drodze :lol: Lżej jechać.Koledzy TWARDZIELE też będą,sąsiedzi donieśli info. :-P Także do rana MAMROTOWCY.Proponuję zabrać krem z filtrem ;-)
Dyskusja trwa w najlepsze,to dobrze jak człowiek do człowieka mówi:-D Ciekawe czy wszyscy już ząbki umyli w rowerach swoich,żeby oddech był lepszy w drodze :lol: Lżej jechać.Koledzy TWARDZIELE też będą,sąsiedzi donieśli info. :-P Także do rana MAMROTOWCY.Proponuję zabrać krem z filtrem ;-)
Marcinie, masz jakiegoś klona, który cię naśladuje ? czy może jakąś papugę ? ;-) Do zobaczenia jutro ! Będzie Was dwóch :?: :lol:
Rado napisał(a):Marcinie, masz jakiegoś klona, który cię naśladuje ? czy może jakąś papugę ? ;-) Do zobaczenia jutro ! Będzie Was dwóch :?: :lol:
Jeszcze tego nie wiem,rower mam jeden Radku Undecideddo jutra
mani_73 napisał(a):rower mam jeden

Tandem :mrgreen:
darist napisał(a):Tandem :mrgreen:
Lepiej nie bo kto Go/Ich dogoni ;-)
Nas nie dogoniot...... :-P
My juz wyruszylismy, takze wszysykiego dobrego, do zobaczenia na trasie....
Bart napisał(a):My juz wyruszylismy, takze wszysykiego dobrego, do zobaczenia na trasie....
Nie miałem pojęcia, że z Was takie ranne ptaszki ;-)
No to pojechali. Co prawda z półgodzinnym opóźnieniem, ale chyba w komplecie. Nikogo nie zniechęciła pogoda i mżawka, która straszyła od rana. Przez drogę też trochę popadywało no i ten wiatr, który dzisiaj będzie im się dawał we znaki. Odprowadziłem ich tylko do Krasienina bo więcej czasu nie stało. Paul67 wybrał się z nimi chyba na jakiś dłuższy dystans.
Jak będą na ławeczce mają dać znać i będziemy mogli im pomachać :-D

A Bart widzę zalogowany. Pewnie gdzieś przez satelitę się łączy :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31