Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Ja mam wolne akurat cały ten tydzień :-D Możemy odwiedzać :lol:
W Stoczku Łukowskim nie będziemy mieć problemu z zakupami na grilla ;-) Znalazłem sklep czynny do g. 21 ( nie powiem jakiej sieci :-P bo obawiam się reakcji ). Jutro potwierdzam rezerwacją.
Jeśli chodzi o kwestię pościelową to ja również nie będę wiózł śpiwora :-)
Termin mam wolny, więc zgodnie z zapowiedzią potwierdzam swój wyjazd na ławeczkę.
Witajcie Koleżanki i Koledzy :!: Wróciłem :mrgreen: .Stęskniłem się za Wami,dzięki ,że też mnie wspominaliście ;-) .Kilka dni spędziłem bowiem tylko w towarzystwie świstaków,kozic a raz to nawet niedżwiedzia 8-) .Kilka pięknych wspinaczek zaliczonych, czasem w słońcu,czasem w chmurze{bywało i nad chmurami},a czasem w deszczu :roll: .Dużo adrenaliny Confusedhock: i cudownych wrażeń ;-) .Kolana jednak bolą,trochę Cry .Kilka dni odpocznę,przypomnę sobie jak to się jeżdzi na rowerze :-P i zacznę jeść makaron,nie można bowiem przegapić wyprawy pod kierownictwem Marcina,z Mariuszem GPS-em w doborowym towarzystwie Dream Teamu :mrgreen: .
Do kiedy trzeba potwierdzić uczestnictwo? Strasznie mnie korci żeby pojechać, ale wrzesień to dla mnie wielka niewiadoma - ciężko mi zaplanować najbliższy weekend, a co dopiero ten za 3 tygodnie...
Siemka dawno już nie miałem okazji z wami pojeździć także jak macie wolne miejsce to i Ja się chętnie piszę na tą listę Pozdr ;-)
rob006 napisał(a):jak macie wolne miejsce to i Ja się chętnie piszę na tą listę
Marcinie już jesteś na liście :mrgreen:
rob006 napisał(a):Do kiedy trzeba potwierdzić uczestnictwo? Strasznie mnie korci żeby pojechać, ale wrzesień to dla mnie wielka niewiadoma
Wpisałem Cię Robercie na listę.

Dzisiaj potwierdziłem rezerwację domków ( dwa domki = 16 miejsc ) wersja z pościelą :mrgreen: ( 20 zł ).
Na chwilę obecną lista wygląda następująco :
1. JuraS
2. mani_73
3. Janusz
4. mariobiker
5. damian.s
6. Fazi5
7. Rado
8. ania.j
9. renania
10. dyndul
11. krzysiek_63 ?
12. aqu
13. rob006 ?
14. MarcinK
15.
16.
Zostały jeszcze dwa miejsca. Do 18 września muszę podać właścicielce ośrodka ilość osób, które zechcą zjeść śniadanie ( 10 zł ). ;-)
Mariobiker napisał:Do 18 września muszę podać właścicielce ośrodka ilość osób, które zechcą zjeść śniadanie ( 10 zł ). ;-)[/quote]Ja chcę zjeść śniadanie :lol: .
mani_73 napisał(a):Ja mam wolne akurat cały ten tydzień :-D Możemy odwiedzać :lol:
szkoda, że ja nie mam tyle czasu ;-)


mariobiker napisał(a):Do 18 września muszę podać właścicielce ośrodka ilość osób, które zechcą zjeść śniadanie ( 10 zł ). ;-)
Ja poproszę śniadanko :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31