Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 13.09.2009 - Nadbużański Rajd Rowerowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
KAROLA -jedziesz rozumiem, bocznymi asfaltami ok 130 km :-)
Monika napisał(a):no jak na razie mamy babski team na wersję dojazdową busową (Wawerka, Inula i ja). Tylko jakoś transport rowerów musimy wykminić.. ;-)

do babskiego teamu prawdopodobnie dołączy jeszcze Marcin, ale nie wiem czy w sukience hihi ;-)

więc sytuacja wygląda tak:
ja mogę spokojnie zabrać naszą czwórkę do babci fordzi (chociaż ostrzegam, że będzie ciasno - samochodzina jest trzydrzwiowa)
natomiast problem jest z rowerami i ty pytanie do Pana Orga ;-)
- czy ta przyczepka jest realna? ile na nią wejdzie rowerów? jaki mniej więcej byłby koszt?
coś jeszcze Bart wczoraj wspominał, że może też się wybierze samochodem, także jak potwierdzi - to zmieścimy się spokojnie wszyscy..pozostaje tylko pytanie o rowery..
A Bart nie ma miejsca na dachu na dwa rowery? Jeden wtedy już byłby z głowy. Jeśli Wawerka dostanie przyczepkę, to już w ogóle git Smile

A gdyby tak rowery na sznurkach ciągnąć za samochodem, wiecie...przyczepić do zderzaków Tongue
Inula napisał(a):A Bart nie ma miejsca na dachu na dwa rowery? Jeden wtedy już byłby z głowy. Jeśli Wawerka dostanie przyczepkę, to już w ogóle git Smile

to od razu sprostuję, że ja nie mogę jechać z przyczepką ponieważ nie mam haka, więc przyczepka musiałaby być ciągnięta przez kogoś innego
ja mogę zabrać jedynie osoby fizyczne bezrowerowe, a ten pomysł ze sznurkiem wydaje mi się jednak zbyt ekstrawagancki :lol:
To ja mogę jechać w bagażniku i być na etacie haka. Zawsze to jakaś przygoda Wink
Dzień Dobry ;-)
Mogę zabrać 3 rowery na dach i wiadomo kogoś do środka, tyle że z tego co widzę chętnych osób jest dużo więcej i tu się zaczynają schody...
Widzę, że szykuje się fajna przejażdżka Big Grin
Damy jakoś radę, przecież nie może być tak, że się nie uda skoro ma się udać Smile
Zawsze jeszcze pomysł z busem zostaje, gdyby wszystko inne miało zamiar się sypać.
Mam pewien plan, potrzebne jest jeszcze tylko auto Magdy i w pięcioro możemy jechać :-D , ale to obgadamy na weekendowym dydłaniu ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7