Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11.01.2014, godz.10.00, Biedronka Choiny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
piotr73 napisał(a):Jak jedziecie w sobotę to poróbcie trochę zdjęć , a jak by się ustawka przesunęła na niedzielę to kto wie może wtedy i ja bym wdepnął jak pogoda wciąż byłaby łaskawa.

W niedzielę na pewno nie pojadę bo mam zajętą, tak że chyba Piotrze będziesz musiał zadowolić się zdjęciami :-D

mraugorzata napisał(a):
KermitOZ napisał(a):Pozdro dla Mraugośki Wink

I ja pozdrawiam :-D
Czy może ktoś chciałby się jeszcze wymienić pozdrowieniami? Nie ma problemu. :mrgreen:
Patrząc na mapkę widzę, że Nałęczów jest na 45 km. O której Jureczku planujesz tam dojechać ? (g. 12:15 - 12:30) Ostatnio trafiasz idealnie ;-)
Mario jak chcesz wyjadę po Ciebie na rogatki do Bełżyc, a Jurka byśmy złapali gdzieś koło Garbowa jak masz czas i będziesz z Niedrzwicy ciągnął. Muszę z 8 dyszek jutro strzelić bo łapię kondycję Smile. Dzisiaj tylko mój fitness klub w garażu i regeneracja.
mariobiker napisał(a):Patrząc na mapkę widzę, że Nałęczów jest na 45 km. O której Jureczku planujesz tam dojechać ? (g. 12:15 - 12:30) Ostatnio trafiasz idealnie ;-)

Może być trudno z dwóch powodów: będziemy dymać pod wiatr i chciałbym chociaż na chwilę zatrzymać się przy dworku w Krasieninie oraz w Leścach o ile go odbudowali. Możesz się przymierzyć do 12.45. A tak w ogóle zastanawiam się nad zmianą kierunku jazdy. Wiatr będzie zachodni skręcający lekko na pd.
Tak sobie pomyślałem, że skoro po za Wami dwoma nie zgłaszają się chętni to może taką pętelkę zróbmy?
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=nuqfqsmhrncvhdkc
Dla mnie to wszystko jedno, a do Krasienin i Leśce jeszcze się kiedyś zrobi.
Co myślicie? Pewnie jeszcze gorący Tomek dołączy, ale on na każdą ustawkę dołączy :-D
Jurek S napisał(a):Co myślicie? Pewnie jeszcze gorący Tomek dołączy, ale on na każdą ustawkę dołączy
Czemu nie. Obgadamy wszystko w LOIT :mrgreen:
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Co myślicie? Pewnie jeszcze gorący Tomek dołączy, ale on na każdą ustawkę dołączy
Czemu nie. Obgadamy wszystko w LOIT :mrgreen:
Niestety nie będzie mnie w LOIT, muszę być na 18 w innym miejscu. Zobaczymy czym nas przywita sobotni ranek :-D
O, nie, nie.Jurek nic nie kombinuj.Jedna z nielicznych ustawek zaczynających koło mnie i ma być zmiana? Protestuję i poskarżę się do Brukseli albo prezesowi :evil:
Jurek S napisał(a):Zobaczymy czym nas przywita sobotni ranek
To sprawa najważniejsza.
And55 napisał(a):O, nie, nie.Jurek nic nie kombinuj.Jedna z nielicznych ustawek zaczynających koło mnie i ma być zmiana? Protestuję i poskarżę się do Brukseli albo prezesowi
To może zostańmy przy pierwszej wersji. Wtedy spotkalibyśmy się w Nałęczowie.
And55 napisał(a):O, nie, nie.Jurek nic nie kombinuj.Jedna z nielicznych ustawek zaczynających koło mnie i ma być zmiana? Protestuję i poskarżę się do Brukseli albo prezesowi :evil:
Musiałem jakoś wywołać potencjalnych chętnych :-P Zostajemy przy pierwotnej wersji. Oczywiście zobaczymy co będzie z rana, ale tak jak zwykle stosuję zasadę, że jeżeli w momencie wyjazdu nie pada to jadę, a co dalej to się zobaczy :-D
Stron: 1 2 3 4 5 6