Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [20.09] Dys - jazda indywidualna na czas
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
a to zwracam honor Pawle :mrgreen:
Też byłem :-). Ładnie wiało na trasie po nawrocie.

felek

No i po imprezie Big Grin Bardzo fajnie było, jak ktoś nie przyjechał niech żałuje, do ostatniego miejsca nam sporo brakowało więc nie było się czego obawiać ;P Spod tpsa pojechaliśmy w ekipie: diablo , kdk i ja, na miejscu dołączył się jeszcze kreciczek . Widzę, że było więcej osób z RL jednak się nie odnaleźliśmy w tłumie, w każdym bądź razie dziękujemy wszystkim za doping i za miłą atmosferę.
anodamian Ty też startowałeś? jaki miałeś czas?

Paweł, fajne fotki Smile nawet jestem na kilku Smile Wiedziałeś komu pstrykać czy to tak na czuja ? Wink

[/b]
Fajne zdjęcia pawel, szkoda, że nie mogłem podjechać, to bym pokibicował. Pytanie mam, czy ten Pan na składaku też brał udział w zawodach? Jeśli tak, to zasługuje na tytuł hardkora Wink .
Nie startowałem, przejechałem się tylko po trasie, a potem to patrzyłem jakie to niektórzy mają węglowe cuda :mrgreen:
mam nadzieje ze to nie Ty sie wbiles juz jak sie zawody sie zaczely :-P ...bo byl taki gostek co wskoczyl mi na trase i tamowal ruch jak jechalem :evil:
Trasę objechałem akurat przed startem :-) . Potem stałem trochę na starcie, a większość to na górze przy mecie. Widziałem jak mniej więcej na wysokości mety samochody skręcające w lewo zablokowały całkowicie przejazd jednemu z zawodników, on dopiero musiał być sfrustrowany :-P
super, pawel dzieki za fotki! jestem na kilku Big Grin
szkoda ze sie wczesniej nie zorganizowalismy, to bys wiedzial komu pstrykac, a inni - komu kibicowac Smile
felek sie pewnie nie chcial chwalic, to ja napisze wyniki, w () miejsce w naszej kat.
felek 16:42 (9)
ja 16:51 (10)
kreciczek 17:cos (11) sory, nie pamietam Smile
ogolem bylo 21 startujacych w naszej kat, wiec az takiej plamy nie dalismy, a felek i kreciczek zdublowali innych zawodnikow Big Grin
trasa 10,5km troche pofaldowana, z podjazdem na poczatku, do tego po nawrocie mocno wialo
za rok wystawimy mocna ekipe i zajmiemy cale podium Big Grin

felek

Tutaj należą się jeszcze podziękowania dla kdk, za taśmę do przypięcia numeru bo bez niego ani rusz Wink ( akurat zabrakło dla nas agrafek ) ale taśma na pewno była od nich bardziej aerodynamiczna przez co zyskaliśmy parę sekund przewagi nad rywalami Big Grin
Dzięki także dla diablo za pomoc techniczną Wink

felek

Na stronie ltc pojawiły się już wyniki
Stron: 1 2 3 4