Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [20.09] Dys - jazda indywidualna na czas
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cytat:Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom VI "czasówki" LTC za udział i zapraszamy na nasze imprezy w przyszłym sezonie.
Prosimy również osoby posiadające zdjęcia z wyścigu o ich przesłanie na adres mailowy LTC lub <!-- e --><a href="mailto:michalbadach@poczta.onet.pl">michalbadach@poczta.onet.pl</a><!-- e --> . Pozwoli nam to stworzyć galerię imprezy.
to chyba do ciebie pawel Wink
impreza świetna, bardzo miło było przyjechać do Dys...co do grona zawodników to widac było, że fachowa grupa lubiaca sympatycznie spędzić czasSmile mamy tylko jedno zastrzeżenie....w kategorii 0-29 lat zawodnik, który zajął 8 miejsce jest z "Bike Team Kraśnik" a nie z "Bike Team Kościuszki" :] to taka mała korekta.....pozdrawiam serdecznieSmile

felek

Mikel, rozumiem, że to Ty byłeś tym ósmym który dołożył mi 1,5s ? :evil: ;-) W takim razie witamy na forum i zapraszamy na treningi Smile
Tak to ja we własnej osobie ;-) forum mi sie spodobało, bo mozna spokojnie pogadać na rowerowe tematy.....a co do treningów to nie ma sprawy, akurat wybieram sie na studia do Lublina i szukam towarzystwa do wspólnych treningów, pozdrawiam :-)
Zapraszamy Ale uważaj na Felka bo to cyborg na rowerie ja ni wróci ze średnią 40 do domu to nie może zasnąć
ok bede pamiętał :-) to widze, że porządna z was ekipa, zresztą u nas w Krasniku też powstał dobry zespół...dopiero zaczynam sie pokazywac na wyscigach, ale widac, że są chęci i zapał do jazdy, a to chyba najwazniejsze ;-) i dzięki serdeczne za zaproszenie, napewno skorzystam
Stron: 1 2 3 4