Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.02.2014, godz. 10.00, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Z dużym prawdopodobieństwem ja też wpadnę , jak by wycieczka czasowo była leniwa to od Krzczonowa pędzę sam w kierunku Świdnika.
piotr73 napisał(a):Z dużym prawdopodobieństwem ja też wpadnę , jak by wycieczka czasowo była leniwa to od Krzczonowa pędzę sam w kierunku Świdnika.
Nowa kategoria wycieczek nam się pojawiła: Wycieczka czasowo leniwa :-P
Jurek, dzień coraz dłuższy a Ty tak wcześnie robisz ustawkę.Zlituj się przynajmniej o pół godziny Cry
And55 napisał(a):Jurek, dzień coraz dłuższy a Ty tak wcześnie robisz ustawkę.Zlituj się przynajmniej o pół godziny Cry
Sam siebie zaskoczyłem. ;-) No to niech będzie równa 10.00. Zmieniłem już w temacie.
Jak na razie prognozy wielce obiecujące
[Obrazek: mgram_pict.php?ntype=2n&fdate=2014022112...04&lang=pl]
Jurek S napisał(a):Sam siebie zaskoczyłem. No to niech będzie równa 10.00.
W takim razie będę musiał się urwać gdzieś na trasie. Muszę wieczorem pojechać do pracy.
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Sam siebie zaskoczyłem. No to niech będzie równa 10.00.
W takim razie będę musiał się urwać gdzieś na trasie. Muszę wieczorem pojechać do pracy.
Myślę, że spokojnie w Osmolicach przez Krebsówkę możesz pojechać do siebie, albo już w Bychawie pojechać prosto na Strzyżewice i Niedrzwicę
Jurek S napisał(a):Myślę, że spokojnie w Osmolicach przez Krebsówkę możesz pojechać do siebie
Ten wariant już przerabiałem i mi pasuje :mrgreen:
Wybaczcie koledzy, ale jeszcze z Wami nie pojadę.Wasze liczniki wskazują 1000 km., a ja jeżdżę od 3 dni i na liczniku mam 77 km.Jestem na etapie jazdy wokół zalewu :mrgreen: .Ale może jutro poturlam się powoli do Nałęczowa ;-) .
JuraS, policz ile masz km z buta i nie rób sobie z nas jaj Big Grin
JuraS napisał(a):Jestem na etapie jazdy wokół zalewu :mrgreen: .Ale może jutro poturlam się powoli do Nałęczowa ;-) .
Jureczku nie kombinuj ;-) Do Nałęczowa wyjdzie Ci tylko troszkę km mniej niż na ustawce Jurka. Bierz Maniego i jedziemy :mrgreen: Jak kierownik będzie za mocno cisnął, to się w trzech zgubimy ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6