Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.02.2014, godz. 10.00, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Pogoda jest znośna więc jadę ale najpierw kawka i śniadanie ;-)
mariobiker napisał(a):Pogoda jest znośna więc jadę ale najpierw kawka i śniadanie ;-)
I to lubię. A pogoda zaczyna wyglądać nawet na bardziej znośną :-D
Było więc tak jak trzeba. Zebrała się grupka 13-10osób, które wiedziały po co się wybrały na rower. :-D Był czas na pogaduchy, banana, kanapkę i co kto tam miał, był świst w uszach i walka ;-) z podjazdami, tak, że dzięki wszystkim i do następnego. Ze statystyk podam tylko dtd, u mnie 94,69km. Do setki nie dokręcałem bo przecież nie o to chodzi, żeby natrzepać kilometrów :-P
Więcej zdjęć robił Jerzy ze świdnickiej grupy Alfa, ale pewnie do obejrzenia na FB. Ja tylko jedno, żeby był jakiś ślad :-)
[Obrazek: CIMG1792-001.JPG]
Jurek S napisał(a):a tylko jedno, żeby był jakiś ślad :-)
Jak zwykle nic nie widać Wink
Dzięki wszystkim za wspólne dydłanie, zmęczyłem się niemiłosiernie :-P ale warto było. Oczywiście na koniec musiał być odcinek terenowy, więc teraz idę pod prysznic z moją brudną, nową dziewczyną ... ;-)

"Jak zwykle nic nie widać Wink " Grzesiek, wyobraź sobie, ze tego zdjęcia akurat nie robił Jurek, ale jakiś spacerowicz z łapanki - taka sytuacja ;-)
Rado napisał(a):więc teraz idę pod prysznic z moją brudną, nową dziewczyną ...
Tak patrzę na zdjęcie i mam wrażenie, że chyba te najpiękniejsze dziewczyny z RL wybrały się jednak na leniwą wycieczkę do Nałęczowa :mrgreen: Ale jak to mówią miłość jest ślepa, także Radku życzymy Ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-P
110km dystans, 21,8km/h średnia tyle ze statystyk . Pogoda była rewelacyjna , asfalty wszędzie prawie już suche dosłownie tylko w paru miejscach było trochę wody z topniejącego śniegu generalnie jechało się dziarsko bez marudzenia brak słabych ogniw to do następnego.
Było zacnie :mrgreen: Wielkie dzięki panowie.
https://picasaweb.google.com/1161054944 ... Krzczonow#
Ach i jeszcze jedno, nowa dziewczyna Radka okazała się chłopakiem :-P
https://plus.google.com/photos/11610549 ... 9608775503
Dzięki za wspólnie przejechane kilkanaście kilometrów. Na więcej w takim tempie na razie nie ma mocy Wink
paul67 napisał(a):Dzięki za wspólnie przejechane kilkanaście kilometrów. Na więcej w takim tempie na razie nie ma mocy Wink
Pawle i Ty przeciwko mnie? ;-)
Tak, tak, czułem Twoją moc jak mnie podprowadziłeś pod górkę w Mętowie gdzie od nas odjechałeś. :-D
Stron: 1 2 3 4 5 6