Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 08.03.14 g.9:00 Kraśnicka/Jana Pawła
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Nie udało się w poprzednią sobotę więc teraz musi się udać ;-) Spróbujemy zobaczyć jak posuwają się prace przy budowie nowej przeprawy przez Wisłę w Kamieniu. Kilka osób zgłosiło chęć wyjazdu w tamte okolice więc tylko pogoda może pokrzyżować nam plany (oby nie).
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=npnmoloqgldseyqk
Czekałem, czekałem na ten moment :-D . Jadę. I wiesz, że mam dużą tolerancję na pogodę. :mrgreen:
Jurek S napisał(a):Jadę. I wiesz, że mam dużą tolerancję na pogodę.
Jeśli nie będzie gradobicia, oberwania chmury i spadających żab to jedziemy :mrgreen:
Tak sobie tylko dywaguję :-> jakby od Chodla zrobić odwrotną pętelkę, tzn do Kamienia pojechać tak jak jedzie pielgrzymka. Będzie bardziej z górki. A później powrót przez Opole jest bardziej stonowany chociaż wiadomo wracamy do tego samego punktu wysokości.
A będzie żurek po staropolsku :?: ;-)
mariobiker napisał(a):Spróbujemy zobaczyć jak posuwają się prace przy budowie nowej przeprawy przez Wisłę w Kamieniu.
Radek ze Sławkiem byli w sobotę, zobaczyli tyle Big Grin
[Obrazek: 632b17dea15911e3ad6212e78aaad710_8.jpg]
Jurek S napisał(a):Tak sobie tylko dywaguję jakby od Chodla zrobić odwrotną pętelkę, tzn do Kamienia pojechać tak jak jedzie pielgrzymka. Będzie bardziej z górki.
Nie widzę przeciwskazań. Jestem otwarty na wszelkie propozycje ;-)

JuraS napisał(a):A będzie żurek po staropolsku
Wolałbym jakieś kluseczki ;-) Jeśli będziemy wracać przez Opole to pewnie coś na ciepło znajdziemy :mrgreen:

KermitOZ napisał(a):Radek ze Sławkiem byli w sobotę, zobaczyli tyle Big Grin
Tak przypuszczałem :-(
KermitOZ napisał(a):
mariobiker napisał(a):Spróbujemy zobaczyć jak posuwają się prace przy budowie nowej przeprawy przez Wisłę w Kamieniu.
Radek ze Sławkiem byli w sobotę, zobaczyli tyle Big Grin
(...)
Ale my się jeszcze po drodze będziemy rozglądali. :-D
Zamiast żurku po staropolsku może być rybka ;-)
http://kulinarnylublin.blox.pl/2009/03/ ... kiego.html
mariobiker napisał(a):Zamiast żurku po staropolsku może być rybka
Super ;-) .To my z Manim i Bartem pojedziemy leniwie pod Opole i tam na Was zaczekamy :mrgreen: ,
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8