Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: expand
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
radzik, i łańcuch czysty :-D
adr napisał(a):Właśnie mi najbardziej zależy na czystości.
Odpowiem pewnymi bardzo chyba mądrymi słowami, które kiedyś usłyszałam: rower jest do jeżdżenia, nie do wyglądania i podziwiania jaki to on czysty. Jak swego czasu wracałam cała uwalona z jednej ustawki (a jestem w 100% amatorem) i zatrzymałam się na przejeździe dla rowerów, a obok "zaparkował" pan na wychuchanym, czyściutkim jak nówka sztuka ze sklepu rasowym góralu o osprzęcie znacznie lepszym niż mój (co nie jest rzadkością) i popatrzył na mojego brudnego Shreka z pogardą, to tylko się zastanawiałam po grzyba mu taki wypasiony rower.
Kupię tego expanda, przetestuję i napiszę jak się sprawuje:-)

radzik

kup rohloffa Wink
radzik, też kupię ale jestem na razie na etapie testowania smarow;-)
Ale jeśli Ci polecają coś, co jest dobre, to po co tracić kasę na inne smary? Nie baw się w żadne expandy, skoro rohloff ma dobre recenzje.
Gosia nie denerwuj się,
człenio zaraz będzie pytał, czy może z frędzlami przy kierownicy trzepać się po ścieżce w niedzielę, czy tylko w dni powszednie, ew. czy kupić czerwone, czy niebieskie kuleczki do szprych.
Bart napisał(a):Gosia nie denerwuj się,
człenio zaraz będzie pytał, czy może z frędzlami przy kierownicy trzepać się po ścieżce w niedzielę,
Dajcie spokój ludkowie,dotarła do mnie informacja że, nasz nowy kolega to młodzieniec jeszcze nieletni,zafascynowany forum i rowerem ;-) .Zrozumcie Go , też byliście młodzi i piękni. :->
Teraz młodzież nie jest zainteresowana rowerami bo oczywiście gry internet i inne tam... Ja z rowerem zyje od 3 roku życie ale teraz chcę jeździć na poważnie. Niestety z kolegami nie da się zbytnio jeździć. Myślałem ze na tym forum będzie trochę lepsza atmosfera no ale cóż... ps bart serio...:-( pozdr.
Atmosfera jest spoko, dopóki ktoś nie zachowuje się na forum jak krowa w oborze.
Stron: 1 2 3