Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 02.08.2014, godz.9.30, LKJ, Wąwolnica inaczej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Cytat:A Ty dzisiaj trochę km nakręciłaś. Ile?

Nie wiem ile bo nie mogę tracku odczytać. Ale gdzieś trzeba doliczyć ok. 20 na przyjazd i powrót Smile
Szkoda, że się w końcu z Wami nie zabrałem, niestety zabrakło mi czasu i starczyło go tylko na przejażdżkę nad zalew ale za to ustaliłem dzisiaj datę swojego ślubu XD no coś za coś Smile w przyszłym tygodniu mam wolne czwartek, piątek sobotę i niedzielę wiec mam nadzieję, że uda mi się gdzieś dalej wyrwać.

POZDRAWIAM
Super wyjazdSmile Dodam od siebie, że odcinki, które prowadził Jurek były najbardziej przyjemne, ponieważ można wtedy było rzeczywiście czerpać przyjemność z jazdy. Podziękowania dla kierownika i osób, które jechały zgodnie z planem - rekreacyjnie, a nie sportowo - od czego jest inny dział Tongue
DemogorgoN napisał(a):Szkoda, że się w końcu z Wami nie zabrałem, niestety zabrakło mi czasu i starczyło go tylko na przejażdżkę nad zalew ale za to ustaliłem dzisiaj datę swojego ślubu XD no coś za coś Smile w przyszłym tygodniu mam wolne czwartek, piątek sobotę i niedzielę wiec mam nadzieję, że uda mi się gdzieś dalej wyrwać.

POZDRAWIAM

To mów co i jak to zrobimy brame Tongue
Ha! Do 06-06-2015 to cały mur byście zdążyli postawić a nie tylko bramę Tongue nie będę tu za bardzo oftopu może robił, Jurku fajne zdjęcia szczerze mówiąc to mam ochotę się wybrać gdzieś do Kazimierza w przyszłym tygodniu jak coś wymyślę to dam znać Smile
Witam.
To mój pierwszy raz – wypad z Wami. Dzięki za dobre i zgrane towarzystwo. Jak to był lightowe tempo to muszę potrenować by nie być czerwoną latarnią na końcu kolumny :oops: .
Wąwozy jak oazy na pustyni – dodawały sił do dalszej drogi.
Rowerek chociaż na kołach 26 spisał się – gorzej z jedna nogą, ale do następnego się naprawi...
Rowniez bardzo Wam dziekuje. Super bylo! ;-)
Cieszę się z dzisiejszego wyjazdu bo z jednej strony pojawiły się osoby z zamierzchłej ;-) przeszłości, a z drugiej, pojawiają się nowe osoby. I o to chodzi :-D
Nie ma zdjeć nie było ustawki
Kuba, za dużo na słońcu byłeś i nie zauważyłeś , że Jurek dodał fotki na poprzedniej stronie :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7