Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 04.09.2014, 18.00, Wojciechowska/Kraśnicka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Również dzięki za miłą rekreację, na dowód: http://www.strava.com/activities/189848565
Dzięki wszystkim za wspólną jazdę. Było bardzo przyjemnie. Oby więcej takich wypadów.
Dzięki, było miło, do następnego Wink
Mnie odpowiadała i rekreacja, i trochę szybszy powrót do domu, i nawet te 230m szutru. :-> Do zobaczenia! :-D
I ja byłbym jak to mówią do końca cały zadowolony gdyby Ewelina z Łukaszem nie odłączyli się wcześniej. :oops: Coś tak czuję podskórnie, że było w tym trochę mojej winy bo o mały włos byśmy ich zgubili. Chociaż były teorie, że oni celowo chcieli zostać sami :-P
A tak w ogóle to super się jechało. Jakieś te wszystkie podjazdy po Jastrzębiej jakby mniejsze ;-) Piękny zachód słońca i dochodzący do pełni księżyc. Właściwie to klimaty akuratne dla par :-D
Raz jeszcze dzięki wszystkim, zdjęcia za chwilę.
A Prezes nie ściemnia bo zaszczycił nas swoją obecnością na ustawce co będzie widoczne.
I jak widzę ani jednego metra terenu mi nie przepuścili. :->
Jurek S napisał(a):Raz jeszcze dzięki wszystkim, zdjęcia za chwilę.
Bo już miałem pisać, że bez zdjęć się nie liczy ;-)

radzik

Jurek S napisał(a):akuratne dla par

no i masz [you] pstryczek w nos :!: :!: mówiłem, że popsujesz Jurkowi wyjazd jak nie zostaniesz w domu :!: :!:
Radzik- przecież mnie nie było :-P Czepisz się niewinnej osoby :-P
Dzięki wszystkim, było super, do następnego Wink
Radzik - że co takiego Tongue?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7