Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 04.09.2014, 18.00, Wojciechowska/Kraśnicka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
radzik napisał(a):
Jurek S napisał(a):Puk, puk paulina_kinga
:oops: :roll:
[szept do reszty]: hmmm może nie psujmy Jurkowi urodzin, niech pojadą we dwójkę :oops: Arrow cała reszta zostaje w domach :!:
radzik napisał(a):
Jurek S napisał(a):akuratne dla par
no i masz [you] pstryczek w nos :!: :!: mówiłem, że popsujesz Jurkowi wyjazd jak nie zostaniesz w domu :!: :!:
I weź człowieku zrozum Radzika Big Grin
A w czym już zawiniłem? :-P
E-ness napisał(a):A w czym już zawiniłem? :-P
Nie byłeś jeszcze na ustawce. :->
Jurek S napisał(a):Nie byłeś jeszcze na ustawce. :->
To wiem, ale w następną niedzielę na 85% planuję być.
Calme napisał(a):Przy Twoim tempie obstawiam, że złapiesz przy Polfie :mrgreen:
Musiałbym mieć nie powiem co z tyłu ;-)

Jurek S napisał(a):No i są PSTRYK
Samochód rozkłada wszystkie ujęcia na łopatki ;-)

Dziękuję wszystkim za udany wieczór. Dobranoc :-)
Cytat: no i masz "xxx" pstryczek w nos :!: :!: mówiłem, że popsujesz Jurkowi wyjazd jak nie zostaniesz w domu :!: :!:

Stary numer :mrgreen:
Radzik - daj namiar może i ja skorzystam jeśli te zioła są takie dobre :-P :mrgreen:
My też dziękujemy, trochę skróciliśmy sobie drogę, ale i tak było fajnie pierwszy raz w tym roku pojeździć po zmroku :-D .
darist napisał(a):
Cytat: no i masz "xxx" pstryczek w nos :!: :!: mówiłem, że popsujesz Jurkowi wyjazd jak nie zostaniesz w domu :!: :!:

Stary numer :mrgreen:
Radzik - daj namiar może i ja skorzystam jeśli te zioła są takie dobre :-P :mrgreen:

Radzik na ustawkę musisz się zdecydować co zabierasz albo ziółka albo aparat jedno z drugim nie koniecznie jest kompatybilne :mrgreen:
darist napisał(a):(...)
Radzik - daj namiar może i ja skorzystam jeśli te zioła są takie dobre :-P :mrgreen:
Ja widzę, że stan się pogorszył ;-) Czy to jeszcze ciągle ten radzik. Różowy kolor nie przystoi :-P
Jurek S napisał(a):Różowy kolor nie przystoi :-P
Podobno prawdziwy mężczyzna nie boi się różowego :mrgreen: A może prawdziwa kobieta, sam już nie wiem :-P Albo prawdziwy Radzik vel. Radzia :-) Ale czy Radzik jest prawdziwy?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7