Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 26.04.2015, godz.10.00, LKJ Wąwolnica
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Zapowiada się fantastyczna pogoda! Jadę Smile Mam tylko nadzieję, że zdążę dopompować przednie koło Wink Pozdrawiam Smile
katarzyna napisał(a):Zapowiada się fantastyczna pogoda! Jadę Smile Mam tylko nadzieję, że zdążę dopompować przednie koło Wink Pozdrawiam Smile
Spróbuj jakoś dojechać, doprowadzić czy innym sposobem dotrzeć na miejsce ustawki, a my już kółeczko dopompujemy :-P
Ja mam trochę zamieszania ale jest szansa, że dołączę gdzieś w St. Gaju pewnie coś koło 11. Jakby ktoś mi podesłał nr tel. na priw. to będę wdzięczny mogąc się skomunikować Wink
Pogoda ma być wspaniała, dlatego też również piszę się na tę wycieczkę :-)
Może będziecie jechać Java Pawła naprzeciw kościoła św Rodziny?
Może można gdzieś na ścieżce dołączyć kwadrans po 10?
Piotr Owczarz napisał(a):Może będziecie jechać Java Pawła naprzeciw kościoła św Rodziny?
Piotrze, tak by się wydawało że to najprostsza droga, ale ja nie wybieram najprostszych dróg :mrgreen:
Od LKJ jedziemy DDR do Janowskiej, w górę za wiaduktem i w prawo do Starego Gaju, Stasin, Marynin i gdzieś tam :-D
Jeżeli możesz to zjedź na dół Jana Pawła II i spotkaj sie przy mostku na DDR za wiaduktem. My z tego mostku zjeżdżamy na Janowską. Powiedzmy 10.07. Przewiduję 3 min poślizgu na wyjeździe :-D
To chyba prościej z Lkj ale to miejsce to przed klubem jezdzieckim? Blisko mostku metalowego Bystrzycy?
Sprawy dwie. Jeżeli moja Kobieta nr 3 nie wróci odpowiednio wcześnie z Sercańskiego Czuwania Młodzieży nie zdążę na wycieczkę - będę musiał zostać z Kobietą nr 4. Ale zwykle wracały panny z tych wyjazdów około 6.00 - mam nadzieję, że tak będzie i tym razem.
No i tak sobie myślę, że z okolic Tomaszowic chyba będę chciał odturlać się na północny wschód coby obok skansenu (albo dłużej przez Jastków/Snopków) dodom wrócić. Jakoś tak sympatyczniej mi się tamtędy jeździ (może dlatego, że więcej z górki :mrgreen: ).
Piotr Owczarz napisał(a):To chyba prościej z Lkj ale to miejsce to przed klubem jezdzieckim? Blisko mostku metalowego Bystrzycy?
Na DDR w okolicach tego punktu
https://www.google.pl/maps/place/Lubels ... 0ee2?hl=pl
Stron: 1 2 3 4 5