Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.09 - 02.10 2016 r. - Beskid Niski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(27-09-2016, 16:52)mariox napisał(a): [ -> ]Info z ostatniej chwili: minimalna liczba obiadów - 8 sztuk. Najlepiej na jedną godzinę.
Jak nazbieracie tylu chętnych, będzie obiadokolacja w czwartek.

Na czwartek niech przygotują lepiej drewno na ognisko i kije na kiełbasę.
Mam wolne miejsca dla rowerów i ludzi. Startuje z Zakopanego w czwartek rano.
Ok, szybka sprawa.
Poniewaz widzę, że większość z Was ma gdzieś podanie informacji na temat żarcia, informuję, że:

W CZWARTEK JEDZENIA NIE BĘDZIE.
DO DZIŚ, DO PÓŁNOCY NALEŻY POINFORMOWAĆ O CHĘCI SPOŻYCIA ŚNIADANIA I OBIADOKOLACJI NA PIĄTEK.
JEŚLI KTOŚ TEGO NIE ZROBI, ŻYWI SIĘ PRZEZ CAŁY PIĄTEK WE WŁASNYM ZAKRESIE. 
NAJBLIŻSZY SKLEP JEST ODDALONY O 5 KM OD NASZEJ KWATERY.

Pani musi zakupić wcześniej produkty na zrobienie posiłkołw i tez należałoby Ją potraktować poważnie. 
Tak, że jeśli ktoś tego nie czyta, bo za długie lub z innych powodów, albo nie ma dostępu do internetu to Jego problem i sam będzie sobie winien.
Jeśli informację O chęci zjedzenia czegoś w piątek ktoś prześle jutro, to niech szykuje zapasy na piątek.
Chyba jaśniej się już nie da.
Zgłaszam się na piątek jak i na posiłki w kolejnych dniach
Ja oraz Michał B bierzemy trzy komplety żarcia czyli od piątku do niedzieli. Dziękuję
(28-09-2016, 09:39)mariox napisał(a): [ -> ]Ok, szybka sprawa.

Skoro wpisałem się na tą ustawkę to logiczne jest dla mnie, że decyduję się na zakwaterowanie z wyżywieniem tak jak zaproponowałeś. Damian chciał inaczej więc pisał. Ale ok potwierdzam, chcę trzy noclegi od czwartku, śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę oraz obiadokolację w piątek, sobotę i niedzielę. A i jeszcze full lampę tak jak obiecałeś w trakcie całego pobytu  Smile
Mariox dla mnie oczywiscie z zarciem od piątku.
Irek, a gdzie w kwestii lampy znalazłeś słowo "obiecuję"? Tongue
Co do kombinacji Damiana to OK, tak tylko napisałem, bo mam traumę po poprzednim wyjeździe, kiedy każdy raz coś brał, raz nie brał, a potem się okazało że ktoś brał, a na koniec powiedział że nie brał, a zapłacić trzeba było.
Irek, tniemy cytaty, bo się robi bałagan na Forum.
Poproszę posiłki od piątku. Dziękuję :-)
Dla mnie Mariuszku też all inclusive poproszę (nocleg od czwartu, szama ile się da).
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21