Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.09 - 02.10 2016 r. - Beskid Niski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Nie ma? Ja klikam i jest.
Ale ok. Link poniżej:
http://schronisko.jasliska.pl/index.php
....2 prysznice, 2 łazienki ...
Coś mi się wydaje, że pod prysznicem też będziemy razem ;-)
Chyba, że się podzielimy tak, że jedni jeżdżą w dzień a drudzy w nocy. Jeśli chodzi o mnie to wolę zapłacić 35 zeta za lepsze warunki. Przy trzech noclegach nie wyjdzie dużo drożej.  Ciekaw jestem ile z osób które są na liście faktycznie pojedzie.  Dobrze by było to wiedzieć. Takie moje zdanie.
Popieram Irasa.
Nie wypowiem się bo odpadam  Undecided ale bawcie się dobrze i nie rozrabiajcie  Big Grin No i Kierownika proszę słuchać  Tongue
(11-09-2016, 21:42)katka napisał(a): [ -> ]Nie wypowiem się bo odpadam 

Najpierw Mraugorzata teraz Katka, smutno będzie  Sad , a co do kwatery, to podobnie jak poprzednicy, 10-12 osobowe pokoje z oryginalnymi łóżkami to chyba nie dla nas tym bardziej, że inne miejsca nie są dużo droższe
(11-09-2016, 22:04)Iron79 napisał(a): [ -> ]tym bardziej, że inne miejsca nie są dużo droższe
A jakieś konkrety? Macie jakieś info o jakiejś fajnej kwaterze w tamtych okolicach mogącej pomieścić jakieś 20-30 osób? Podzielcie się, Mariox chętnie skorzysta. Bo podejrzewam, że ilość osób jest tu największym ograniczeniem przy doborze kwatery, pewnie znalazłoby się coś z pokojami 2-3 osobowymi pokojami z łazienkami itp, ale łączna ilość osób jakie taka kwatera może przyjąć to 10-15 osób.
Może niekoniecznie ilość osób. Znalazłem jeszcze dwie kwatery, o których mowa na pocfzątku. Rzecz w tym, że sprawa łazienek nie wygląda tam specjalnie dużo lepiej...
A nie chciałbym lokowac się w miastach, skąd do gór kawałek...
Ale OK, Vox Populi Vox Dei, jak mawiają starożytni Czechosłowacy, więc kminimy coś innego.
(11-09-2016, 22:26)damian.s napisał(a): [ -> ]A jakieś konkrety?
Nie mam Damian, nie mam żadnych kwater, swoją wypowiedź opierałem na miejscówkach, które podał Mariox w pierwszym poście. Z tego co pamiętam gospodarze dwóch miejsc deklarowali możliwość wygospodarowania dodatkowych miejsc noclegowych, tak na około 30 osób. Aktualnie jest 26 chętnych i pewnie + -3 osoby na koniec września będzie. Oczywiście priorytetem jest by kwatera zdołała pomieścić wszystkich chętnych wtedy bierzemy co jest, ale jeśli jest jakiś wybór lepszego zaplecza sanitarnego i standardu to czemu mamy nie skorzystać ?
(11-09-2016, 22:55)Iron79 napisał(a): [ -> ]Nie mam Damian, nie mam żadnych kwater, swoją wypowiedź opierałem na miejscówkach, które podał Mariox w pierwszym poście.
Ok, rozumiem. Z tym, że tak jak zauważył Mariusz zaplecze sanitarne podobno nie jest tam wcale dużo lepsze. Dlatego, jak pisaliście o innych miejscach to myślałem, że może znacie jakąś konkretną kwaterę.
A no przypuszczam, że w większości kwater może być ten problem dla tak dużej grupy. Ale daliśmy radę w Rumcajsie w Bieszczadach to damy wszędzie. Jak najbardziej jestem też za opcją z wyżywieniem. Postaram się też sam osobiście poszperać w necie w temacie noclegów.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21