Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rowerowy kulig z pochodniami. 11.02., godz.17.00, Most Kultury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
(08-02-2017, 15:39)Rado napisał(a): [ -> ]http://www.dziennikwschodni.pl/co-gdzie-...93927.html

No to teraz ciężko będzie się wykręcić Wink
!!! UWAGA !!!
Jeśli ktoś nie chce/nie może brać udziału w kuligu (czyli rowerowej przejażdżki z Mostu Kultury nad Zalew), to może przybyć na samo ognisko. Lokalizacja:
[Obrazek: zcN1XfCHGKsCyDvaW9PEsYjtodrtxkVVy4vHSeCK...22-h663-no]

Osoby chętne proszę o wpisywanie się w tym wątku, musimy wiedzieć wcześniej ile zakupić kiełbasy na ognisko.
Radku znowu zakaz wjazdu widać
Pewnie jestes dalej na liscie zablokowanych i nie musisz widziec, bo i tak nie pojawisz sie, zgodnie z haslem " zawsze cos".

Mi to sie nie chce rowerem jezdzic w taka pogode, sprobuje przybyc, bede rowniez zachecal innych do zjawiienia sie.
Jeśli ktoś nie widzi zdjęcia powyżej, to napiszę: Marina nad Zalewem Zemborzyckim, po prawej stronie, jeszcze przed boiskiem do piłki nożnej, duża wiata ogniskowa.
Ja będę na Moście Kultury.

Do zobaczeniaSmile
Będę, ale nie wiem jeszcze od którego momentu imprezy Big Grin bo mróz trochę straszy...

p.s. trasa przejazdu to ścieżka wzdłuż Bystrzycy?
To ja tez bede.
(10-02-2017, 11:26)renania napisał(a): [ -> ]p.s. trasa przejazdu to ścieżka wzdłuż Bystrzycy?
Tak.
Potwierdzam że będę Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8