Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: dzien dobry:)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

koka

Czesc jestem Koka i pochodzę z Maroka. W waszym kraju jestem od roku a na rowerze jeżdżę stale od pięciu lat. Jestem szczęśliwa, że mogę byc tutaj u was bardzo mi się tu podoba. W Maroko nie ma tak pięknej jesieni :-D Pozdrawiam. Widzę że jeździcie nawet teraz! Oh yeah! To niesamowite. Strasznie mi to imponóje.
No cześc Koka! Witamy w Polsze. Egzotycznie nam się robi na tym forum. Z bardzo daleka do nas przyjechałaś Koka. Jaki typ kolarstwa preferujesz? Zapraszamy na wspólne jazdy, szczegóły znajdziesz na forum. Jest tu całkiem sporo dziewczyn więc na pewno będziesz się tutaj dobrze czuła.

koka

Najbardziej lubię jazdę na mountain bike. Tam w Maroko było totrochę dziwnie odbierane. Cieszę się że są tu dziewczyny jeżdżące.
W imieniu dziewczyn jeżdżących - WITAMY :!: ;-)
Ave Koka ! Serdecznie witamy.
Az sie zdziwilem, w Maroku nie jest popularna jazda na MTB ? Tam sa przeciez takie wspaniale tereny do jazdy "gorskiej".

koka

Hi Pinky; w Maroko mężczyzna dziwnie patrz na kobietę, kiedy siada na rower i próbuje sie ścigac. :-( Tu myślę, że jest inaczej.
Polska to "dziwny kraj" - to z kabaretu.
Miałem okazję być na innych kontynentach i jako Polak być mile witany.
Dlatego nie tylko z obowiązku rewanżu ale przede wszystkim z przyjemnością witam dziewczynę z Maroka.
Jeśli lubisz nie tylko "mountain" to w naszym regionie znajdziesz wiele fajnych miejsc.
Serce roście jak czytam takie posty Big Grin Bardzo dobrze że nasi kochani przybysze z nieżadko bardziej cywilizowanych krain mlekiem i miodem płynących integrują się z rowerową bracią Big Grin Mam jeszcze nadzieję że silna ekipa azjatycka zaszczepi w naszym narodzie miłość do królowej sportu czyli..... KEIRIN!! Witam KOKA Big Grin