Strony (2): 1 2   
Jurek S   08-12-2009, 11:13
#1
Ponieważ ostatnio eksplorowaliśmy północną część Lublina pora ruszyć na południe. Ale to będzie wyjazd dla prawdziwych hardkorów :mrgreen: . Żeby mi później nikt za uszami nie marudził ;-) , że błoto, że droga krzywa, albo że się w ogóle skończyła. Bo drogę obiecuję tylko do Piotrkowa, a później będziemy zdobywać Piotrkowską Górę i Kamienną Górę (295m) i wrócimy polami, lasami do Lublina (lkj) Dystans nie jest długi - od ustawki pętla ok 60km.
Są chętni? W ostateczności gdy większość chciała możemy przesunąć wyjazd na 11, ale wolałbym 10.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Bart   11-12-2009, 00:54
#2
Jurek S napisał(a):wyjazd dla prawdziwych hardkorów :mrgreen:

Są chętni?

Widzisz Jurek... poleciałeś o dwa słowa za daleko i cisza......................., nie ma chętnych Confusedhock: .......... ja tam nie wiem ale chyba pojedziesz sam :-( , chyba że obiecasz że nie zatrzesz mnie na podjazdach, to wtedy jadę ;-)
Jurek S   11-12-2009, 11:10
#3
Bart napisał(a):(...)

Widzisz Jurek... poleciałeś o dwa słowa za daleko i cisza......................., nie ma chętnych Confusedhock: (...)

Ha, myślałem sobie, że ktoś może chciałby się poczuć hardkorem, a przy mnie to przecież nietrudno :mrgreen: . Zapraszam więc na miłą, sobotnią przejażdżkę jak w wyżej :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Zbyszek   11-12-2009, 13:43
#4
Cześć, tu nowy. Chętnie się przejadę. Dla pewności - LKJ to klub jeździecki, tak? Jakbym nie trafił, to będę na ścieżce przy Nadbystrzyckiej.
Jurek S   11-12-2009, 14:54
#5
Zbyszek napisał(a):Cześć, tu nowy. Chętnie się przejadę. Dla pewności - LKJ to klub jeździecki, tak? Jakbym nie trafił, to będę na ścieżce przy Nadbystrzyckiej.

Tak, to klub jeździecki. Dla pewności tutaj masz miejsce ustawki:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=366

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Greco   11-12-2009, 16:06
#6
:lol: szykuję rękawice,idzie na dół ... Cry
jeśli siły wyższe lub,, ks.proboszcz nie przeszkodzą " :roll: ...
to się stawiam na trasę Arrow ...
prwiet pa ruskie ... :lol:

stary człowiek a morze...
Jurek S   12-12-2009, 17:11
#7
Otworzyłem puszkę Pandory ;-) z tymi hardkorami bo stawili się: Bart, Holden, Kola, Wieśko, nowi hardkorzy - Zbyszek, Greco, który trochę ściemnia ;-) , Marek i ja. Pochwalę się bo traska bardzo fajna, zupełnie nowe tereny, szczególnie te odcinki terenowe. Kiedyś w lecie to powtórzymy z pominięciem odcina szosowego. Momentami było ciekawie, było trochę tańców ;-) na drodze, ale wszyscy szczęśliwie do domów. Jeszcze na koniec Zbyszek zaserwował nam okropelną Confusedhock: drogę przez Dąbrowę ale i tej daliśmy radę.
Zrzut trasy za chwilę i parę zdjęć.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Bart   12-12-2009, 17:28
#8
Jurek S napisał(a):było trochę tańców ;-)
trochę palenia gumy, kruszenia lodu, momentami jazda bokiem, w przerwie tradycyjna kanapka no i drinki z lodem ;-)
Jurek S   12-12-2009, 17:58
#9
Traska (GPS włączyłem dopiero w Piotrkowie) (u mnie dtd 77km)
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
i zdjęcia już są
http://picasaweb.google.pl/Jerzy.Storcz ... kowskaGora
Niestety tych najciekawszych nie udało się zrobić bo za szybko się działo :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Greco   12-12-2009, 19:28
#10
Jurek S napisał(a):Zbyszek zaserwował nam okropelną Confusedhock: drogę

taki,, delikatny finisz po lasku " :lol: nazywasz okropną drogą :roll: ...
a może niektóre dzieci tak co dzień jeżdżą do ,,szkółki" :lol: ...
a Bart.potraktował to gastro. :-P ...
było wszystko dzięki Wam :lol: ...

stary człowiek a morze...
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.