And   28-04-2010, 21:18
#1
Witam wszystkich użytkowników forum. Na imię mam Andrzej, lat ... powiedzmy że już dobrze po trzydziestce. Forum przeglądam od dłuższego czasu i jak się okazało zapomniałem, że jakiś czas temu już się rejestrowałem. Moje rejony zamieszkania i na razie samotnych a czasem z rodziną wycieczek to Felin i kierunek Świdnik. Część z was już poznałem bo jestem po pierwszej udanej wycieczce z RL (24.04 wycieczka nad Wieprz) i czas się przywitać co czynię z przyjemnością.
MindEx   28-04-2010, 23:06
#2
cześć Andrzej.
Felin to dobre miejsce na wypady właśnie w stronę Świdnika, ale i w inne okolice można stamtąd całkiem szybko dotrzeć.

do zobaczenia na trasie! Wink
Jurek S   29-04-2010, 21:34
#3
Witaj Andrzej. Wbrew zapowiedziom bardzo dobrze dawałeś sobie radę na trasie co zapowiada wiele wspólnych wypadów.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Pinky   29-04-2010, 22:53
#4
Witaj Andrzeju. Jesli jezdzisz na wycieczki w tamte rejony to pewnie znamy sie z widzenia.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
And   30-04-2010, 17:58
#5
Jurek S napisał(a):Witaj Andrzej. Wbrew zapowiedziom bardzo dobrze dawałeś sobie radę na trasie co zapowiada wiele wspólnych wypadów.

Z tym dawaniem rady to bym polemizował bo teraz mam tydzień odpoczynku z powodu kolana ale już problem mija i regulacja siodła wykonana więc wypatruję następnej okazji do wyjazdu.

Pinky napisał(a):Witaj Andrzeju. Jesli jezdzisz na wycieczki w tamte rejony to pewnie znamy sie z widzenia.

Jeśli zobaczysz samotnego gościa walczącego z wiatrem (bo mi zawsze wieje przeciwnie do kierunku jazdy) w tych rejonach to pewnie ja Smile.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.