Strony (5):    1 2 3 4 5   
anemia   21-02-2011, 18:24
#31
kali napisał(a):ale jak wygrasz swoją kategorię to na forum odbiorą to jako,że twoje dętki w cenie niejednego na tym forum przychodu brutto pomogły Ci wygrać.

Założę dętki do DH :!: :!: , z wentylami samochodowymi :!: . Po pół kilo sztuka, obym tylko nie zajął ostatniego miejsca bo dopiero wtedy było by Big Grin Hehe, fajne jajca sa na tym forum.
Niby takie nasze rodzinne, a jednak każdy przeciwko sobie, zazdrośnicy i nerwusy :evil: :evil: :evil:
holden   21-02-2011, 20:57
#32
kali napisał(a):Żeby nie było że sram w swoje gniazdo, ale jak wygrasz swoją kategorię to na forum odbiorą to jako,że twoje dętki w cenie niejednego na tym forum przychodu brutto pomogły Ci wygrać. Startuj i wygrywaj, whatever it takes! I pamiętaj by klepać się po plecach z większością z tego forum.Dzięki temu dołączysz do magicznego kółka wzajemnej adoracji co nie lubi wydawania dużych pieniędzy na rower i wysokich miejsc na zawodach Wink.A potem, kto wie....może pojedziesz z nimi na lajtowe mazury.+50 do niesamowitości i poważania na forum!
W czym masz problem? Bo mi się wydaje, że masz wielką chęć aby wszyscy tutaj zgodnie, gromadnie i z pieśnią na ustach z Tobą startowali w zawodach niczym kilkadziesiąt lat temu na pochodach. Niestety minąłeś się z epokami, teraz każdy ma prawo wyboru jak spędza swój wolny czas.
Jedni lubią walczyć o miejsce na zawodach a inni lubią po prostu przejechać się na rowerze.
Jeśli nie potrafisz tego pojąć to polecam bilet w jedną stronę do Chin czy tam Korei Północnej, być może tam zdołasz przeforsować swoje jedynie słuszne poglądy na temat spędzania wolnego czasu.

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
wegoR   21-02-2011, 21:04
#33
Koledzy z całym szacunkiem ale nie róbcie tutaj zbędnego OT. Jak chcecie podyskutować to założcie jakiś nowy temat np. nowy regulamin czy coś w tym stylu
wegoR   21-02-2011, 21:26
#34
No ok tylko chodzi mi o to ,że temat dotyczy wyścigu i chciałem ,żebyśmy się tego trzymali.
mariox   21-02-2011, 22:27
#35
Fika, czy nie fika, robi się pyskówka. Any admin jest here?

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
kali   21-02-2011, 22:46
#36
Przepraszam za pyskówkę.

Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Jurek S   21-02-2011, 23:28
#37
"O jeden most(post) za daleko" :-D Widziałem, że toczy sie dyskusja w temacie Przełaju, ale ponieważ raczej się tam nie wybieram to nie zaglądałem tutaj rozumiejąc że rozwija się ona merytorycznie a tu takie kwiatki :-?
Myślę, że ostatecznie kali zachował się w porządku więc ten wątek (nie temat) należy uznac za zakończony. Tak na marginesie, pracujemy nad nowy regulaminem forum, ale o tym będzie w odpowiednim czasie i miejscu.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
balu   24-02-2011, 09:56
#38
Panie i Panowie runda jest krótka, przejechanie jej zajmuje mi jakieś 4min. Technicznie nie jest szczególnie trudna... Konkrentnie: 2 podbiegi pod schody, 4 kłody na trasie, 1 stromy podjazd, wiele zakrętów i krótkich prostych.
Jutro czyli w piątek 25.02 o godzinie 13:00 robię objazd trasy, zapraszam wszystkich pod radio centrum.
Pozdrawiam
kopytkoikolpak   25-02-2011, 21:52
#39
ale to było dobreee...

Michał
anemia   26-02-2011, 18:14
#40
Juz po zawodach... szkoda, bo trasa była uber-pro-hiper-mega fajna ;-)
Kto nie startował ten frajer :mrgreen: hehe.
Super spędzona sobota, normalnie pewnie bym się kisił na trenażerze, no i na pewno lepszy trening, poćwiczyłem technikę... i nie byłem ostatni 8-) , a założyłem ciężkie dętki Idea

W elicie wygrał Tomek Bala( :!: :!: :!: ), podszedł do tego bardzo poważnie, brawo.
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.