Strony (19):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 19   
Monika   28-04-2011, 10:40
#41
W sprawie ustawek ulotkowych - zgłaszajcie się do Jurka (jutro powinny już być ulotki do wzięcia - jeszcze dam znać).

Ekipę zabezpieczającą z RL zbiera Piotrekgp, na koordynację przejazdu zobligował się Olek (ALeksander W.). Jeśli ktoś nie ma kamizelki, a chciałby wziąć udział w zabezpieczeniu - też dawajcie znać: coś się wykombinuje..

orientuj...
MindEx   28-04-2011, 10:55
#42
Monika napisał(a):Jeśli ktoś nie ma kamizelki, a chciałby wziąć udział w zabezpieczeniu - też dawajcie znać: coś się wykombinuje..

a ściślej - RL dysponuje jeszcze pewną liczbą kamizelek w kolorze pomarańczowym i w kolorze żółtym, w różnych rozmiarach.
osoby, które się zgłoszą do dnia 5 maja, będą mogły otrzymać takie kamizelki.
Zwirek   28-04-2011, 10:57
#43
Jeśli ktoś nie ma kamizelki mogę oddać tą którą dostałem rok temu, ja jeszcze nie wiem czy będę na pikniku więc się nie zgłaszam póki co. Jak coś to pw.

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
piotrekgp   28-04-2011, 22:02
#44
Prośba do osób które będą chciały pomóc w zabezpieczeniu przejazdu.
Przy zgłaszaniu się do mnie na PW napiszcie czy macie kamizelkę czy nie. Jak widać po postach wyżej w tym temacie też pomożemy.

Osoby które się zastanawiają nad pomocą - zgłaszajcie się
Chciałbym do następnego piątku (6 maj) już mieć listę osób aby móc już ustalić szczegóły przejazdu z Aleksandrem W. a także z samymi zabezpieczającymi.
Michal   28-04-2011, 22:59
#45
A co z promocją w Radiu Centrum, czy Free lub innych mediach lubelskich?
Avig   29-04-2011, 00:00
#46
co do ścieżki to wiecie że jest remontowany most koło zamojskiej- fabryczna trochę tam ciasno jak się jedzie samemu a co dopiero w grupie więc tam może być ciężko. Jak wam potrzeba jeszcze kogoś do obstawy to ja jestem chętny kamizelkę mam (zielona) jak trzeba będę miał nawet 2 szt.
Monika   29-04-2011, 08:41
#47
Michal napisał(a):A co z promocją w Radiu Centrum, czy Free lub innych mediach lubelskich?
Promocją zajmuje się Urząd Miasta. Patroni medialni imprezy to TVPLublin, Kurier i Eska.
Centrum i Free prosiliśmy o współpracę przy imprezie i nagłośnieniu, ale tłumaczyli, że nie mają mobilnego sprzętu na takie imprezy.

orientuj...
MindEx   29-04-2011, 08:58
#48
ja dodam jeszcze, że Radio Centrum informowało już o Pikniku w Programie "Sekcja", jakiś tydzień czy dwa temu. Udzielałem wywiadu, który był następnie odtworzony w programie, który traktował dość szeroko o rowerach. Program jest dostępny na www.facebook.com/sekcja

ponadto jeszcze w najbliższym tygodniu skontaktuję się z redaktorami z obydwu rozgłośni (Centrum FM i Freee) i przypomnę im o wydarzeniu.
mamut77   29-04-2011, 10:32
#49
W następnym tygodniu, w ramach nagłaśniania imprezy, podam stosowną informację w MMLublin.
marecky   29-04-2011, 10:43
#50
Avig napisał(a):jest remontowany most koło zamojskiej- fabryczna trochę tam ciasno jak się jedzie samemu a co dopiero w grupie
dokładnie, bardzo ciasno, rozkopali spory kawałek przy moście, zostało mniej niż metr szerokości przejazdu, z grupą będzie tam ciężko
Strony (19):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 19   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.