kali   14-10-2010, 13:44
#1
Tak, stało się.Ręka kapitalizmu zmiotła sklep z powierzchni ziemi.Z podwyżką czynszu nikt nie wygra niestety.

Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
qavtan   15-10-2010, 08:13
#2
Może przy okazji innej lokalizacji Witeska powróci?
BADEVIL   15-10-2010, 09:25
#3
A w poprzednią sobotę robiłem jeszcze tam zakupy :evil:
uhh lipa na maxa jeśli ktoś ma info czy będzie w innej lokalizacji zapodajcie je tu na forum.
kali   15-10-2010, 13:40
#4
Z tego co mi wiadomo to sklep będzie funkcjonował w internecie.

Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Paweł K.   15-10-2010, 13:58
#5
Szkoda sklepu, bo były dobre ceny i negocjować lekko było można. Trochę szkoda. Ale zupełnie nie szkoda mi sklepu ROJAX, w którym ostatnio dzieje się jakiś remont. Nie wiem czy go całkiem zlikwidowano czy "tylko" zmieniają "wystrój". Nawet gdyby go likwidowali to jakoś bym specjalnie nie płakał :-P

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
KermitOZ   15-10-2010, 15:45
#6
Mam nadzieję, że sklep Witeski gdzieś będzie działał stacjonarnie, bo naprawdę porządne miejsce tam było. Gość nie odstawiał numerów jak w niektórych lubelskich sklepach i zawsze można było coś zamówić jak nie miał na sklepie. No i ten magiczny kalkulator, który wyciągał licząc rabat Big Grin Bez Witeski i Centrali to nie będzie już to samo ;/

A co do Rojaxu to w Rzeszowie jest podobnie jak w Lublinie. Padaka straszna, rodem z PRLu.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
pgrusiewicz   09-01-2012, 18:49
#7
Witam serdecznie wszystkich roweromaniaków

Szukam kontaktu do Państwa Witeska. Ukradziono mój rower zakupiony właśnie u Nich i niezbędny jest dla ubezpieczyciela jest dowód zakupu.. który zaginął...

Czy jest jakaś szansa ??

kontakt do mnie pgrusiewicz na gmail.com , 504 142 671

O rowerze zaraz napiszę w odpowiednim dziale.

Szkoda witeski - każdy rower kupowałem u nich.. będzie 4 sztuki. a na wiosnę wybierałem się po dwa kolejne dla moich pań.. eh.
Guzi   10-01-2012, 19:57
#8
pgrusiewicz napisał(a):Szukam kontaktu do Państwa Witeska. Ukradziono mój rower zakupiony właśnie u Nich i niezbędny jest dla ubezpieczyciela jest dowód zakupu.. który zaginął...

Info na PW.
czaroo   01-08-2012, 13:49
#9
Guzi napisał(a):
pgrusiewicz napisał(a):Szukam kontaktu do Państwa Witeska. Ukradziono mój rower zakupiony właśnie u Nich i niezbędny jest dla ubezpieczyciela jest dowód zakupu.. który zaginął...

Info na PW.

Dołączę się do pytania - jeżeli masz kolego jakiś aktualny kontakt to będę bardzo wdzięczny za PW. Niestety rama Fishera nie wytrzymała do emerytury i musiałem nawiązać kontakt z Trek'iem ;D
Także niestety potrzebuję brakującej pieczątki w karcie żeby coś z tym zrobić (choć mam wrażenie, że w Polsce to i tak coś znajdą niestety no ale lepiej nie dawać na tacy).
Zobaczę przy okazji jak ten lifetime warranty wygląda w ich wykonaniu...ktoś z tego korzystał?
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.