BromasS   08-08-2009, 01:28
#1
Dzieńdobry.
Rowerem jeżdże sobie dla przyjemności średnio 2x w tygodniu czysto rekreacyjnie.

Kilka danych:

- miejsce zamieszkania: gmina Garbów
- wiek: 23
- preferuje teren
- średnia prędkość 12-20 km/h (w zależności jak bardzo chce sie zmęczyć, ale że ogólnie leniwy jestem...)
- max. odległość jaką dam radę na raz przejechać to tak koło 70km
- chęć na ustawki rekreacyjne ( z przewagą terenu ;-) )b. duża, czas i możliwości mocno ograniczone, takżę róznie z tym bywa.

No i chyba tyla na dziś. Z czasem mam zamiar poprawić swoke wyniki, ale że ogólnie leniwy jestem...

Się gra się ma...
AdiLbn   08-08-2009, 03:14
#2
Witam na forum i zapraszam w teren... :mrgreen: Widzę że nasza górą (coraz więcej na forum jest fanatyków bezdroża) bo prawie same pędziwiatry tu u nas(bez obrazy dla kolegów :oops: )...a ja czasem lubię się pobrudzić w terenie :mrgreen:

Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]
Hesos   08-08-2009, 10:26
#3
Siemasz :-D
Bardzo dobrze że nas więcej się zbiera, trzeba będzie znaleźć ciekawy las i zmontować ekipę do wspólnego szaleństwa :mrgreen:
Peace

Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
PiotrokeJ   08-08-2009, 13:20
#4
Ano witaj, no no, tez lubię pojeździć po nierównych terenach z większymi prędkościami. Stary gaj w sam raz się nadaje.

Piotrek.
Seb   08-08-2009, 18:33
#5
BromasS, Witaj na forum i jakiś wypadzik offrad'owy można kiedyś urządzić
Ja od września będę miał mnóstwo czasu na jazdę rowerem więc jak najbardziej się coś zorganizuje i można w cięższy teren pocisnąć...
Już mi lata po głowie objazd Giga Mazovii Lublin (czy jak tam się to nazywało) więc jakby co to we wrześniu powinienem zorganizować taki jakiś mały wypad całodzienny :-P
AdiLbn   08-08-2009, 19:42
#6
Seb napisał(a):objazd Giga Mazovii Lublin (czy jak tam się to nazywało) więc jakby co to we wrześniu powinienem zorganizować taki jakiś mały wypad całodzienny :-P

a po co całodzienny? :-P Ja praktycznie codziennie te okolice zwiedzam ty bardziej że mieszkam zaraz obok i spokojnym tempem zrobimy giga w jedno popołudnie...oczywiście rasowe MTB a szosa feee...bo się popsuje..hehehe ;-)

Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]
Seb   08-08-2009, 20:09
#7
No kilka godzin można by poświęcić... Z całym dniem to żart bo mi by się nie chciało :mrgreen:
BromasS   10-08-2009, 23:11
#8
No na Giga to nie wiem czy się porwę dystans 94km samego toru + dojazd nad zalew (22km w jedną stronę) to wyjdzie coś koło 138km. Jak dla mnie jest to dwukrotny dystans jaki jestem w obecnym stanie przejechać :oops: . Może na początek Mega 54km? To wyjdzie 98 to już bym się pokusił. ;-)

Się gra się ma...
KermitOZ   10-08-2009, 23:28
#9
Żeby zakończyć OT:

- giga jest dłuższy niż 94km, wychodziło chyba coś ok 110km.
- giga chyba jedzie w całości po trasie mega, tylko, że część śmiga się dwa razy, polecam zapoznanie się z mapką na stronie Mazovii Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.