Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
damian.s   30-11-2013, 20:52
#31
Jurek S napisał(a):Wkurzające to trochę jest Undecided żeby na dwa dni na przód nie byli w stanie określić pogody.
To już chyba taka nowa świecka tradycja, że w ostatniej chwili zmieniają zapowiedzi :-) Podobnie było przed wyjazdem na ławeczkę, do Gardzienic i w jeszcze przy paru innych wyjazdach :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   01-12-2013, 09:11
#32
JADĘ :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Yanq   01-12-2013, 09:21
#33
OK, ja też! Kawa do termosu już się parzy :-)

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
piotr73   01-12-2013, 09:29
#34
potwierdzam będę
damian.s   01-12-2013, 11:44
#35
Dzień dobry państwu, ja właśnie wstałem z łóżka :-) Ale żeby nie było, że zaspałem na ustawkę :-P - budzik nastawiłem sobie parę minut przed ósmą, obudziłem się, wyjrzałem za okno i stwierdziłem, że jednak odpuszczam i poszedłem dalej spać :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
KrzysiekP   01-12-2013, 11:52
#36
Witam, ja tez przed chwilą wstałem spojrzałem w laptopa a tam co pojechali placz i zgrzyt w mojej duszy niedługo po tym wsiadłem na swój wspaniały stacjonarny rowerek i nadusiłem w pedał - jestem z wami chłopaki ;-)

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Yanq   01-12-2013, 12:35
#37
Chłopaki, dziś nie dałem rady Cry Żeby się za długo nie tłumaczyć powiedzmy - ogólna niedyspozycja do tego stopnia, że po okrążaniu zalewu trzepałem się do domu ze średnią ok 20km/h. (w sumie i tak dokręciłem 40km więc jakieś minimum wyszło) Oczywiście jak tylko wróciłem wyszło słoneczko 8-) i do końca życzę Wam takiej pogody i wiaterku w plecy.

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
damian.s   01-12-2013, 12:44
#38
Yanq napisał(a):ogólna niedyspozycja do tego stopnia, że po okrążaniu zalewu trzepałem się do domu ze średnią ok 20km/h
20km/h to bardzo przyjemna rekreacyjna prędkość :-) To ja już nawet nie pytam, jaka tam była średnia w kierunku do zalewu :-P bo znowu się okaże, że wyszło jakieś szybkie kółeczko :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   01-12-2013, 14:24
#39
To ja już w domku. Niech zgrzytają zębami i płaczą :-P co się nie zdecydowali. Pogoda no, prawie idealna. Obrany kierunek jazdy pozwolił na większej części trasy uniknąć mordewindu i całkiem nieźle się jechało. Plan wykonany w 100% z dłuższym, terenowym powrotem. Oprócz Piotra był jeszcze gorący Tomek ;-) , który notorycznie nie chce się rejestrować. Szkoda, że Janek odpuścił, a przecież to ja byłem najsłabszym ogniwem :-| Mam nadzieję, że to była jakaś niedyspozycja, a nie tempo :-?
Fajny jest ten podjazd z tej strony bo później można się nieźle rozpędzić na zjeździe. Tylko jakaś stabilizacja patrzenia by się przydała bo mi się obraz rozmywał :lol:
Dzięki za wspólne kręcenie. Parę zdjęć za chwile

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
piotr73   01-12-2013, 14:51
#40
Dzięki za wspólne kręcenie , suma sumarum pogoda można powiedzieć że dopisała , „Gorący Tomek” już , już prawie się za moment zarejestruję jak nie w tym roku to na pewno następnym ( tak to już jest z tą cyklozą :mrgreenSmile , u mnie dystans wyszedł 75km i myślę , że tym to akcentem zakończyłem sezon , bo w zimie ja nie jeżdżę a przynajmniej nigdy nie jeździłem , pozdrawiam i do wiosny .
PS. łatwo to dzisiaj nie było Undecided
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.