Strony (5):    1 2 3 4 5   
Jurek S   27-07-2014, 21:40
#31
Gdyby radzik był napisałby: "Znowu mnie oszukali. Miała być rekreacja, a było jak zwykle" :-P
Ale było dobrze, a nawet bardzo dobrze :-D Takie poobiedniki lubię. Jak filmiki obrobię, one prawdę powiedzą :lol:
A tymczasem trochę Zdjęć

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   27-07-2014, 22:26
#32
Damianku było bardzo dobrze :mrgreen: To było bardzo mile spędzone popołudnie.
paulina_kinga napisał(a):'Pani na jednorzędowcu' też Was pozdrawia!!! Big Grin Pierwsza moja ustawka, ale jestem baaardzo zadowolona i czekam na następny wyjazd Wink)
A my pozdrawiamy Ciebie :-) i zapraszamy na kolejne ustawki :-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jakub.P   27-07-2014, 22:26
#33
Muszę wrócić na ustawki i ustawić odpowiednie tempo

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Mariobiker   27-07-2014, 22:28
#34
Jakub.P napisał(a):Muszę wrócić na ustawki i ustawić odpowiednie tempo
Oby tylko nie takie jak na ostatniej MK bo pousypiamy i nieszczęście gotowe :-P

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
damian.s   27-07-2014, 22:45
#35
Jakub.P napisał(a):Muszę wrócić na ustawki i ustawić odpowiednie tempo
Kuba, nie słuchaj Jurka :-) Specjalnie się rozpędził, cyknął fotkę i że niby nie było rekreacji :-P A tak naprawdę był lajcik, no może przed Niedrzwicą część grupy wyrwała się do przodu jak guma z majtek - ale jak zauważyła Gośka - taki ładny asfalcik i z górki - no po prostu nie wypadało nie przycisnąć :-P No to przymknąłem oko i jechałem sobie na końcu :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
radzik   27-07-2014, 22:45
#36
brak słów. nie wiem co to za obyczaje- nikt się nie wpisuje a przyjeżdża 18 osób Idea nie ma takiego jeżdżenia :!: Arrow dostajecie po żółtym kartoniku za skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie :!:
paulina_kinga   27-07-2014, 22:54
#37
damian.s napisał(a):
Jakub.P napisał(a):Muszę wrócić na ustawki i ustawić odpowiednie tempo
Kuba, nie słuchaj Jurka :-) Specjalnie się rozpędził, cyknął fotkę i że niby nie było rekreacji :-P A tak naprawdę był lajcik, no może przed Niedrzwicą część grupy wyrwała się do przodu jak guma z majtek - ale jak zauważyła Gośka - taki ładny asfalcik i z górki - no po prostu nie wypadało nie przycisnąć :-P No to przymknąłem oko i jechałem sobie na końcu :mrgreen:

Na tym odcinku to 'średnie tempo' należy pomnożyć razy dwa Tongue Od razu sobie przypomniałam wtedy o tych planowanych 20km/h Tongue

Slow life
Jurek S   27-07-2014, 23:27
#38
Ja już sobie obejrzałem jak to było z tym tempem :-P . Już się ładuje. Ale trzeba przyznać, że kierownik jechał na końcu. Tylko musicie do końca obejrzeć :-D
Coś tam się udało.
https://www.youtube.com/watch?v=uH0A_QW ... e=youtu.be
Może ma ktoś pomysł czym można obrabiac takie filmiki z kamery bez konwertowania bo strasznie zjada jakość Undecided

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jakub.P   28-07-2014, 08:12
#39
mariobiker napisał(a):
Jakub.P napisał(a):Muszę wrócić na ustawki i ustawić odpowiednie tempo
Oby tylko nie takie jak na ostatniej MK bo pousypiamy i nieszczęście gotowe :-P

Nie jak na masie, ale tak w okolicach 18 20. I tak jak na początku jak jedzie Gosia i Bart na końcu ma tak wyglądać. Taki etap przyjaźni jak na TdF

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Meritok   28-07-2014, 08:40
#40
Damian wrzucił tempomacik i jechał swoje, dzięki wszystkim za miło spędzone popołudnie.
Do następnego.
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.